15 lutego 2016

Leszek Kraczkiewicz nowym trenerem drużyny rezerw

Zarząd Okocimskiego Brzesko informuje, że trenerem drużyny rezerw został Leszek Kraczkiewicz. Nowy szkoleniowiec zapoznał się z kadrą, z którą przeprowadził już pierwsze zajęcia.

Leszek_kraczkiewicz

Leszek Kraczkiewicz urodził się 11 lutego 1966 roku w Tarnogrodzie i właśnie w tym mieście rozpoczął swoją przygodę z piłką nożną jako junior miejscowego Olimpiakosu. Później występował w takich klubach jak: Hetman Zamość, Lublinianka Lublin, Hutnik Kraków oraz Górnik Zabrze. W dwóch ostatnich klubach występował na najwyższym szczeblu rozgrywkowym rozgrywając ponad 180 spotkań, w których strzelił osiem bramek. Później kontynuował swoją karierę w klubach z niższych lig takich jak: Sandecja Nowy Sącz, Victoria Witowice Dolne czy Łosoś Łososina Dolna.

Leszek Kraczkiewicz miał również krótki epizod w Okocimskim Brzesko. W sezonie 1999/2000 wzmocnił zespół „Piwoszy” przechodząc ze Szczakowianki Jaworzno. Po półrocznym pobycie zawodnik przeniósł się do Dunajca Zakliczyn. Swoją piłkarską karierę zakończył w klubie z Łososiny Dolnej.

Jako trener największe sukcesy odnosił z klubem z Łososiny Dolnej. To dzięki niemu Łosoś awansował z A-klasy aż do IV ligi. Później na krótko objął tarnowską Tarnovię by później przenieść się do Bocheńskiego BKS’u. Ostatnim klubem Kraczkiewicza była Tuchovia Tuchów, z którą awansował do IV ligi.

Zarząd oraz kibice życzą nowemu trenerowi samych sukcesów związanych z pracą w Okocimskim.

Komentarze