11 kwietnia 2014

Wszystkiego Najlepszego Bruno

W dniu dzisiejszym swoje 23 urodziny obchodzi pomocnik Can-Pack Okocimskiego Brzesko – Bruno Żołądź

Bruno swoje pierwsze kroki w futbolu stawiał w juniorach Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. Przez większość swojej kariery związany był natomiast z Cracovią. Najpierw występował w drużynach juniorskich, później w Młodej Ekstraklasie, oraz w I drużynie Pasów. W barwach Cracovii Bruno zadebiutował w Ekstraklasie. Było to 3 maja 2012 roku w spotkaniu Cracovia – Ruch Chrzów (0:2). Bruno w 46 minucie zastąpił na placu gry Milosa Kosanovicia. Tydzień później w spotkniu GKS Bełchatów – Cracovia (2:2) Bruno w 81 minucie zmienił Roka Strausa

Bruno podczas debiutu w Ekstraklasie (Cracovia- Ruch 0:2)
Bruno podczas debiutu w Ekstraklasie (Cracovia- Ruch 0:2)

Utalentowany pomocnik trafił do Brzeska przed rozpoczęciem obecnego sezonu na zasadzie wypożyczenia. Debiut w biało-zielonej koszulce zaliczył 21 sierpnia 2013 r w spotkaniu Miedź Legnica- Okocimski KS (0:0) zastępując w 23 minucie kontuzjowanego Daniela Bruda. Do tej pory w barwach brzeskiej drużyny Bruno rozegrał 13 spotkań w I lidze, spędzając 1013 minut na boisku.

Bruno Żołądź w barwach Can-Pack Okocimskiego Brzesko
Bruno Żołądź w barwach Can-Pack Okocimskiego Brzesko

Z okazji urodzin życzymy naszemu zawodnikowi dużo zdrowia oraz spełnienia marzeń, a najlepszym prezentem byłaby z pewnością wygrana w dzisiejszym spotkaniu z Energetykiem ROW Rybnik.

Wszystkiego Najlepszego Bruno

Komentarze