14 października 2013

Analiza najbliższego rywala

Już w najbliższą sobotę Okocimski KS Brzesko podejmie Termalikę Bruk-Bet Nieciecza w spotkaniu 13 kolejki I ligi na stadionie przy ul. Okocimskiej 34.

Nasz najbliższy rywal zgromadził do tej pory 16 punktów w pierwszoligowych bojach. Składa się na to 4 zwycięstwa 4 remisy i 4 porażki. Bilans bramkowy naszego najbliższego rywala to 15 bramek strzelonych oraz 13 straconych. W ostatniej kolejce podopieczni Duszana Radolskiego ulegli na własnym terenie w derbach Małopolski 1:3 z Sandecją Nowy Sącz.

Do tej pory „Słoniki” mierzyły się z :

Termalica – Energetyk ROW Rybnik 2:2
Dolcan Ząbki – Termalica 2:1
Termalica – Kolejarz 2:0
Puszcza – Termalica 2:0
Termalica – Chojniczanka 0:0
Olimpia – Termalica 2:2
Termalica – GKS Bełchatów 1:0
Termalica – Stomil 3:1
GKS Tychy – Termalica 0:3
Termalica – Wisła Płock 0:1
Flota – Termalica 0:0
Termalica – Sandecja 1:3

W ostatnią środę zawodnicy z Niecieczy rozegrali mecz sparingowy z Dąbrovią Dąbrowa Tarnowska wygrywając 6:0

Najlepszym strzelcem drużyny z Niecieczy jest Rafał Kujawa, który ma na swoim koncie 5 bramek (przed sezonem Kujawa był testowany przez Okocimski). Po 2 bramki zdobyli Vojtech Horvath i Dariusz Pawlusiński, a po 1 bramce strzelili Emil Drozdowicz, Tomasz Foszmańczyk, Krzysztof Kaczmarczyk, Jakub Kiełb, Łukasz Pielorz i Dawid Sołdecki. W drużynie Termaliki napewno nie zagra Sebastian Olszar, który jest po operacji kolana i do gry wróci dopiero wiosną

W poprzednim sezonie Termalica do końca walczyła o awans do Ekstraklasy dwukrotnie pokonując Okocimskiego. Jesienią Piwosze ulegli Słonikom 1:2 na własnym stadionie (bramki zdobyli Wojcieszyński oraz Wieczorek-samobójcza, Ceglarz) , natomiast wiosną Termalica okazała się bezlitosna dla Piwoszy wygrywając w Niecieczy 4:0 (Horvath, Drozdowicz, Pawlusiński-dwie)

Dla kogo 13 kolejka okaże się szczęśliwa a dla kogo pechowa, tego dowiemy się już w najbliższą sobotę o godz. 14 na stadionie w Brzesku przy ul. Okocimskiej 34

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków Okocimskiego na to spotkanie, oraz zachęcamy do gorącego dopingu, który na pewno będzie pomocny naszym zawodnikom.

TK

Komentarze