31 sierpnia 2013

Piotr Stach: zawodnicy uwierzyli w to co robią

Podczas konferencji prasowej szkoleniowiec Okocimskiego KS – Piotr Stach przyznał, że jego zespół był lepszy od Arki o tę jedną bramkę. Dodał także , że miał plan na to spotkanie, który się sprawdził.

Piotr Stach (Okocimski): Ogromne gratulacje dla mojej drużyny za zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Przewidywaliśmy taki właśnie scenariusz tego spotkania. Graliśmy naprawdę z bardzo dobrym zespołem. Byliśmy jednak minimalnie lepsi, o tę jedną bramkę. W końcówce spotkania mogliśmy pokusić się o kolejnego gola. Cieszę się z tego, że moi zawodnicy uwierzyli w to co robią. To jest klucz do sukcesu w tym momencie w jakim się znajdujemy jako drużyna, jako klub.

Paweł Sikora (Arka): Po dzisiejszym meczu mogę powiedzieć, że piłka nożna uczy pokory. Nie grają na boisku  ani drogie samochody, ani wypchane konta. Grają zawodnicy. Nie będę krytykował dzisiaj moich zawodników. Biorę tą porażkę na siebie. Być może zbytnio zaryzykowałem zbyt ofensywną taktyką wprowadzając trzeciego napastnika. Nie chcę oceniać żadnego z zawodników. Zrobię to w szatni, zrobię to na spokojnie.

Komentarze