22 sierpnia 2013

Piotr Stach: kolejna nagroda za determinację i wolę walki

Po meczu w Legnicy szkoleniowiec Okocimskiego Brzesko – Piotr Stach chwalił swoich podopiecznych za determinację i wolę walki. Trener gospodarzy – Rafał Ulatowski z kolei nie krył rozczarowania wynikiem meczu, liczył bowiem na zdobycie z „Piwoszami” kompletu punktów.

Trener Okocimski Brzesko – Piotr Stach: – Wiedzieliśmy, gdzie przyjeżdżamy, wiedzieliśmy, czym dysponuje zespół Miedzi Legnica, znaliśmy doskonale mocne punkty tego zespołu, widać tutaj zdecydowanie rękę trenera. Bardzo mocna drużyna, która będzie się liczyć w walce o awans, a przynajmniej o górną połowę tabeli. My mamy dziś kolejną nagrodę za naszą determinację i wolę walki. Piłkarsko troszkę może i byliśmy słabszym zespołem, ale te cechy wolicjonalne były na naprawdę wysokim poziomie. Gratulacje i ogromne słowa uznania dla moich zawodników.

Trener Miedzi Legnica – Rafał Ulatowski: – Trener gości chwali swoich piłkarzy za determinację, ja na pewno nie mogę powiedzieć złego słowa o tym aspekcie gry. Do ostatniej minuty dążyliśmy do zwycięstwa w tym meczu. Graliśmy dzisiaj najlepiej jak na dzień dzisiejszy potrafimy. Brakło szczęścia w wykończeniu. Mieliśmy okazje Grzegorzewskiego czy też Zakrzewskiego. Trudno jest skomentować taki mecz, bo liczyliśmy na zwycięstwo, co było widać w każdym elemencie gry.

Komentarze