6 czerwca 2013

Przymusowy odpoczynek Wawryki

W sobotę na boisko na pewno nie wybiegnie Mateusz Wawryka. Obrońca Okocimskiego w 74. minucie spotkania z Dolcanem Ząbki (1:2 przyp. red.) obejrzał żółtą kartkę. Było to czwarte upomnienie wychowanka „Piwoszy” w sezonie. Jego miejsce na boku obrony najprawdopodobniej zajmie Konrad Wieczorek. Mateusz Wawryka jest podstawowym  zawodnikiem beniaminka z Małopolski. Regularnie stawiali na niego najpierw Krzysztof Łętocha, a później Czesław Palik. 25-latek w sezonie 2012/2012 opuścił tylko dwa spotkania, spędzając na boisku aż 2644 minuty.

W pojedynku z Wartą Poznań (34. kolejka I ligi) na kartki uważać będą musieli: Mateusz Niechciał, Paweł Pyciak, Piotr Darmochwał oraz Bartosz Flis (wszyscy mają po trzy kartoniki). Upomnienie sędziego oznaczałoby pauzę w pierwszym meczu nowego sezonu, w przypadku gry w I lidze.