6 maja 2013

Baza w Starogardzie Gdańskim

Jutro piłkarze Okocimskiego KS Brzesko wyruszą na północ Polski. W środę czeka ich pojedynek z Olimpią Grudziądz, a trzy dni później starcie z Arką Gdynia. „Piwosze” będą mieli bazę sportową w Starogardzie Gdańskim, gdzie odbędą trzy treningi na pełnowymiarowym boisku trawiastym.

Trener Czesław Palik powołał 20-stu zawodników, którzy znaleźli się w szerokiej kadrze na dwa wyjazdowe mecze. Po raz pierwszy znalazł się w niej 17-letni Maciej Gurgul. Z Olimpią Grudziądz na pewno nie zagra pauzujący za kartki Wojciech Wojcieszyński. Z Arką Gdynia najskuteczniejszy strzelec „Piwoszy” będzie mógł już wystąpić. Do gry po dwumeczowej karze za czerwoną kartkę wraca Paweł Smółka. Z kolei poza treningami nadal jest Mateusz Niechciał. Lewy obrońca brzeszczan zmaga się z urazem Achillesa. Reszta zawodników Okocimskiego jest gotowa na walkę o ligowe punkty.

Kadra na wyjazd: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Mateusz Wawryka, Damian Byrtek, Dawid Kucharski, Radosław Jacek, Rafał Cegliński, Konrad Wieczorek, Maciej Gurgul, Piotr Darmochwał, Iwan Litwiniuk, Paweł Pyciak, Piotr Koman, Daniel Chyła, Wojciech Wojcieszyński, Jakub Kowalski, Bartosz Flis, Tomasz Ogar, Paweł Smółka, Maciej Termanowski.

Komentarze