23 lutego 2013

Zadecydował rzut karny w 90. minucie

Okocimski KS Brzesko na zakończenie obozu w Woli Chorzelowskiej uległ trzecioligowej Limanovii Limanowa 1:2 (0:0). W 60. minucie bramkę dla „Piwoszy” zdobył Paweł Pyciak, uderzając w krótki, nad bramkarzem. Na niespełna pięć minut przed końcem wyrównał Konrad Cebula, a o zwycięstwie Limanovii zadecydował rzut karny w ostatniej akcji sparingu. Kolejnym rywalem brzeszczan będzie Rylovia Rylowa (27.02, godz. 15).

[match id=617]

Bramki: 60′ Paweł Pyciak – 86′ Konrad Cebula, 90′ Rafał Gadzina (k)

Okocimski Ks Brzesko:Dawid Mieczkowski (46′ Aleksander Kozioł), Konrad Wieczorek, Radosław Jacek (70′ Maciej Gurgul), zawodnik testowany, Mateusz Wawryka (46′ Rafał Cegliński) – Maciej Termanowski (46′ Paweł Pyciak),Piotr Koman (46′ Valentin Jeriomenko), Daniel Chyła, Wojciech Wojcieszyński, Piotr Darmochwał (46′ Iwan Litwiniuk), zawodnik testowany (46′ Dariusz Sosnowski).

Limanovia Limanowa: Waldemar Sotnicki – Dawid Basta, Radosław Kulewicz (46′ Michał Ruchałowski), Paweł Czajka, Paweł Kępa, Marcin Cygnarowicz, Artur Skiba, Dariusz Zawadzki, Konrad Cebula, Wojciech Dziadzio, Mariusz Mężyk. Grał także: Rafał Gadzina.