20 lutego 2013

Mielecka przeszłość Krzysztofa Łętochy

Najbliższym sparingpartnerem Okocimskiego KS Brzesko będzie Stal Mielec, aktualny wicelider III ligi (gr. lubelsko-podkarpacka). „Piwosze” do tej pory rozegrali 8 meczów kontrolnych. Sześć rozstrzygnęli na swoją korzyść, raz zremisowali, a ostatnio przegrali z Sandecją Nowy Sącz.

Starcie z mielczanami będzie wyjątkowe dla Krzysztofa Łętochy. Opiekun brzeszczan, jako zawodnik, w Mielcu występował przez prawie dziewięć sezonów (1989-1995 i 2000-2002). W latach 90-tych, kiedy Stal grała w Ekstraklasie, 48-latek rozegrał 181 spotkań i zdobył 3 bramki. Później trener „Piwoszy” trafił do Wisły Kraków, Sandecji Nowy Sącz, Korony Kielce i Wisłoki Dębica, aby w 2000 roku wrócić do Stali, a po dwóch latach przejść do Pogoni Staszów, gdzie zakończył karierę zawodniczą. Aktualnie barwy Stali reprezentuje jego syn, Sebastian.

Początek test-meczu Okocimskiego KS Brzesko ze Stalą Mielec o godz. 16. Wcześniej „Piwosze” odbędą trening na boisku ze sztuczną nawierzchnią, a po nim zjedzą lekki obiad. Po sparingu zawodnicy beniaminka z Małopolski udadzą się na odnowę biologiczną.

Trener Krzysztof Łętocha będzie wymagał od "Piwoszy" realizacji założeń taktycznych
Komentarze