10 lutego 2013

Trener Wójs dał "Piwoszom" wycisk

Trener od przygotowania fizycznego Kordian Wójs wziął w obroty zawodników Okocimskiego KS Brzesko. Za „Piwoszami” najcięższy tydzień podczas zimowego okresu przygotowawczego. Mimo zmęczenia, piłkarzy Okocimskiego nie opuszcza dobry nastrój i bojowe nastawienie. – Ostatnie tygodnie były dla nas naprawdę bardzo ciężkie. Trener Wójs zaserwował nam konkretny wycisk. Każdy z nas wie, w jakiej sytuacji się znajdujemy i przed nami dużo pracy, która musi zaowocować. Wiem, że na wiosnę pokażemy na co nas stać – powiedział Mateusz Wawryka.

Zawodnicy beniaminka z Małopolski, pomimo zmęczenia, pokazali się z dobrej strony podczas sparingu z Resovią, co zaskoczyło samego trenera Kordiana Wójsa. – Dzisiejszy sparing był jednym z trudniejszych, bowiem czuliśmy w nogach ostatnie treningi i ciężko było zagrać tak, jakby się chciało. Świeżość ma dopiero przyjść – zapewnia obrońca.

Niedziela dla „Piwoszy” jest dniem wolnym. Brzeszczanie mają doskonałą okazję, aby odsapnąć i spędzić trochę czasu ze swoimi rodzinami. – Każdy z nas czeka na to, żeby mieć chociaż jeden dzień wolny. Niedziela jest doskonałą okazją do odpoczynku i zregenerowania sił – zakończył wychowanek Okocimskiego.

Zawodnicy Resovii nie oszczędzali nóg Matuesza Wawryki

Komentarze