5 lutego 2013

Trzech dostało wolną rękę

Sztab szkoleniowy Okocimskiego KS Brzesko postanowił wystawić trzech zawodników na listę transferową. Są to Mateusz Urbański, Tomasz Baliga oraz Przemysław Bella. Cała trójka nie zyskała uznania w oczach trenerów beniaminka z Małopolski i może rozpocząć poszukiwania nowego pracodawcy.

Mateusz Urbański we wszystkich występach zdobył dwie bramki

Mateusz Urbański i Tomasz Baliga do Brzeska trafili z Cracovii, w sezonie 2010/2011 – najpierw na zasadzie wypożyczenia, a później zostali definitywnie wykupieni przez brzeski klub. Stoper „Piwoszy” od tego czasu rozegrał 67 spotkań w koszulce  Okocimskiego,


Tomasz Baliga stoczył wiele pojedynków w środkowej strefie boiska

a jego o dwa lata starszy kolega, grający na pozycji środkowego pomocnika wystąpił w 65. meczach, będąc podstawowym zawodnikiem Okocimskiego w rundzie jesiennej.

Przemysław Bella zagrał w 7. meczach (596 minut)

Zdecydowanie krótszy staż w Okocimskim miał Przemysław Bella, który do kadry „Piwoszy” dołączył przed startem sezonu 2012/2013. Były zawodnik Ruchu Zdzieszowice otrzymał od trenera Krzysztofa Łętochy zaledwie siedem szans, aby wystąpić w I lidze.

Mateuszowi, Tomaszowi i Przemysławowi dziękujemy za grę w Okocimskim i życzymy powodzenia w ich dalszej sportowej karierze.

Komentarze