26 stycznia 2013

Nominacja dla prezesa Okocimskiego

Miło nam poinformować, że prezes Okocimskiego KS Brzesko znalazł się w szerokim gronie kandydatów w plebiscycie Gazety Krakowskiej do tytułu „Człowiek Roku 2012”. W uzasadnieniu nominacji możemy przeczytać – społecznik, za śmiałe i odważne pomysły, za spełnienie marzeń brzeskich kibiców o piłkarskiej pierwszej lidze . Głosować można na kuponach drukowanych w „Gazecie Krakowskiej” do 8 lutego, a także poprzez wysłanie SMS-a pod numer 72355 (koszt 2,46 z VAT) wpisując w treści hasło LUDZIE.29.

Działalność Czesława Kwaśniaka została także doceniona przez Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej  i Piłkarskiej Ligi Polskiej. Poniżej zamieszczamy dokumenty z opinią o prezesie.

Nominacja dla samego prezesa Czesława Kwaśniaka była wielkim zaskoczeniem. – Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia, jakim niewątpliwie jest znalezienie się w gronie tak znanych osobistości. Dziękuję bardzo za tę nominację. Mobilizuje mnie ona do jeszcze cięższej pracy i zrealizowania celu, jaki sobie postawiliśmy, czyli utrzymania się w I lidze – powiedział Czesław Kwaśniak.


Czesław Kwaśniak (prezes Okocimskiego KS Brzesko)
SMS-a pod numer 72355, w treści LUDZIE.29

Komentarze