5 stycznia 2013

Dziewięć sparingów i obóz w Myślenicach

W poniedziałek zawodnicy Okocimskiego KS Brzesko powrócą do treningów. Piłkarze beniaminka będą trenować na własnych obiektach (hala, „orlik”, siłowania, basen). – Będziemy pracować nad budowaniem siły. Powoli zamierzam wchodzić w fazę ciężkiego treningu, aby jak najlepiej przygotować zawodników do rundy rewanżowej – zaznaczył trener OKS-u Krzysztof Łętocha.

W poniedziałek na pewno nie pojawią się nowi zawodnicy. Władze klubu poszukują dwóch doświadczonych pomocników. – Mam na oku kilku kandydatów, ale nie chcę zdradzać nazwisk. Są to piłkarze, którzy nie muszą nic udowadniać na testach. Kwestią jest tylko to, aby klub porozumiał się z nimi co do wysokości ich wynagrodzenia. Mam nadzieję, że tak stanie się już niebawem, bo nie ukrywam, ale chciałbym zacząć z nimi pracować jeszcze przed wyjazdem na obóz – stwierdził opiekun OKS-u. Na pierwszych zajęciach pojawić mają się także Mateusz Pawłowicz i Michał Oświęcimka, których czekają rozmowy z władzami klubu w sprawie rozwiązania ich kontraktów.

„Piwosze” w zimowym okresie przygotowawczym mają zaplanowane rozegranie dziewięciu sparingów i wyjazd na obóz do Myślenic. – W planach mamy dziewięć sparingów z ciekawymi rywalami. Mam nadzieję, że ostatni z Przebojem Wolbrom uda nam się już rozegrać na własnej płycie – powiedział kierownik Okocimskiego Lesław Kołodziej.

Harmonogram zimowego okresu przygotowawczego:

23.01 – Kolejarz Stróże, Tylmanowa, godz. 13
26.01 – Partizan Bardejov, w Bardejovie, godz. 11
28.01 – 02.02 – obóz w Myślenicach
02.02 – Wisła Kraków, Myślenice, godz. 11
09.02 – Resovia Rzeszów, w Rzeszowie,
13.02 – Garbarnia Kraków, Nadwiślan,
16.02 – Sandecja Nowy Sącz, Tylmanowa,
20.02 – Stal Mielec, w Mielcu
23.02 – Limanovia Limanowa, Stadion Miejski Hutnik Kraków
02.03 – Przebój Wolbrom

Komentarze