21 listopada 2012

Sparing z BKS-em Bochnia

Jutro o godz. 14 na Stadionie Miejskim w Brzesku piłkarze Okocimskiego zagrają mecz kontrolny z BKS-em Bochnia – rywalem, który w III lidze (gr. małopolsko-świętokrzyska) zajmuje 13. miejsce, z dorobkiem 13. punktów. Trenerem bochnian jest Marcin Leśniak. W tym roku trzecioligowiec mierzył się w sparingu z Górnikiem Zabrze (1:3 przyp.red.), teraz czeka ich potyczka z 17-stą drużyną zaplecza T-Mobile Ekstraklasy.

„Piwosze” wystąpią jutro bez kontuzjowanych Marcina Szałęgi i Łukasza Zaniewskiego, a także zmagającego się z chorobą Tomasza Baligi. Pod znakiem zapytania stoi występ przeziębionych: Pawła Smółki, Konrada Wieczorka, Wojciecha Wojcieszyńskiego i Pawła Pyciaka, którzy dzisiaj mieli indywidualne zajęcia na siłowni. Trener Krzysztof Łętocha będzie miał okazję przyjrzeć się grze czwórce testowanych Japończyków, którzy w Brzesku przebywają od wczoraj. Przewidywany jest także przyjazd jeszcze jednego zawodnika.

Okocimski, przed udaniem się na odpoczynek, najprawdopodobniej zagra jeszcze jeden sparing – 30 listopada (piątek). Nie wiadomo jeszcze tylko, kto będzie rywalem brzeszczan.

Komentarze