31 października 2012

Pyciak żałuje straty punktów

Zawodnicy Okocimskiego Brzesko po spotkaniu ze Stomilem Olsztyn nie ukrywali rozgoryczenia końcowym rezultatem. Paweł Pyciak uważa, że kulminacyjnym punktem meczu była 49. minuta, kiedy z boiska za czerwoną kartkę „wyleciał” Rafał Cegliński. – Bardzo dobrze weszliśmy w mecz. Może gdyby nie ta czerwona kartka i gra w dziesięciu przez prawie całą drugą część, to dotrzymalibyśmy pewnie ten wynik, albo pokusili się o kolejną bramkę. Tak się jednak nie stało. Straciliśmy trzybramkową przewagę i żałujemy, że nie udało nam się wygrać w końcu na własnym terenie – powiedział.

Po Wszystkich Świętych uwaga zawodników Okocimskiego skupiona będzie tylko i wyłącznie na Dolcanie Ząbki. Pomocnik OKS-u mówi, że brzeszczanie jadą do Ząbek, aby powalczyć choćby o jeden punkt. – To na pewno trudny rywal, też z dołu tabeli. Mamy podobną ilość punktów i jedziemy do Ząbek, aby nie przegrać, a co będzie, to zobaczymy – stwierdził.

Okocimski znacznie lepiej spisuje się na wyjazdach, gdzie dwukrotnie cieszył się z kompletu punktów. W rywalizacji z Dolcanem, „Piwosze” również nie stoją na straconej pozycji.

Komentarze