30 października 2012

Apel do dyrekcji szkół w Brzesku

W związku ze zbliżającym się meczem międzypaństwowym na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku, Prezes Zarządu Czesław Kwaśniak wystosował pismo do władz miasta i do placówek szkolnych, aby zachęcić kibiców do przyjścia na stadion przy ul. Okocimskiej 34. Mecz juniorów młodszych Reprezentacji Polski i Irlandii odbędzie się 8 listopada (czwartek) o godz. 12:00. W tym czasie większość dzieci i młodzieży będzie miała zajęcia w szkole, dlatego prośba jest skierowana do władz brzeskich szkół, by w tym dniu pozwoliły swoim uczniom na uczestniczenie w tym historycznym wydarzeniu sportowym w naszym mieście.

Poniżej treść pisma skierowanego do dyrekcji szkół w Brzesku

„Uprzejmie informujemy, że Okocimski Klub Sportowy w Brzesku jest organizatorem meczu międzypaństwowego w kategorii U-15, tj. juniorów młodszych. Reprezentacja Polski podejmować będzie Irlandię, a to historyczne wydarzenie sportowe odbędzie się w Brzesku na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego, przy ul. Okocimskiej 34.

Zachęcamy do kibicowania w dniu 8 listopada (czwartek) o godz. 12:00, jednocześnie zwracam się do Szkół z prośbą o możliwość zwolnienia uczniów swoich placówek na wspomniane zawody sportowe w ramach lekcji Wychowania Fizycznego.

Wstęp na mecz jest bezpłatny, a możliwość dopingowania Reprezentacji Polski w Brzesku jest wydarzeniem, które nie często gości w naszym mieście.”


Z poważaniem
Czesław Kwaśniak
Prezes Zarządu

Komentarze