31 sierpnia 2012

Wypożyczenie last minute

W ostatnim dniu okienka transferowego do Okocimskiego KS Brzesko został wypożyczony Idrissa Séga Cissé, który w poprzednim sezonie grał w pierwszoligowym Ruchu Radzionków. Klub odstępujący (LZS Piotrówka) zastrzegł sobie prawo powrotu zawodnika w każdej chwili trwania okresu wypożyczenia (30.06.2013), a władze OKS-u możliwość zrezygnowania z usług 22-letniego piłkarza

Senegalczyk na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy zagrał w 14 meczach i zdobył w nich cztery bramki. Wcześniej grał w III-ligowym LZS Piotrówka. Nominalnie występuje na pozycji napastnika.

Jak poinformował nas prezes Czesław Kwaśniak, kontrakt został podpisany na bardzo korzystnych warunkach dla „Piwoszy”. – Wynagrodzenie zawodnika pokrywać będzie jego dotychczasowy sponsor, który wspomagał finansowo piłkarza, kiedy ten grał w Radzionkowie. Ze względu na rozwiązanie się tej drużyny, nadal chce go promować w Okocimskim – wyjaśnia Czesław Kwaśniak.

Dzisiaj do siedziby Polskiego Związku Piłki Nożnej wysłane zostały wszystkie dokumenty, uprawniające Idrissę Cissé do gry w barwach Okocimskiego. Jeżeli PZPN do godziny 24 zdąży wydać decyzję, Senegalczyk będzie mógł zadebiutować w Brzesku już w jutrzejszym meczu z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza.

Komentarze