4 sierpnia 2012

Wszystkie bilety sprzedane

Spotkanie Okocimskiego KS Brzesko z Legią Warszawa cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jak poinformował nas rzecznik prasowy OKS-u Tomasz Duda, biletów nie było już dzisiaj przed godziną 13. – Bilety na mecz pucharowy z Legią Warszawa skończyły się już w połowie drugiego dnia przedsprzedaży. Dla wielu sympatyków, którzy stali w długich kolejkach po prostu zabrakło już wejściówek. Pojedynek z warszawską Legią obejrzeć będzie mogło tylko tysiąc osób, co jest spowodowane nagłą zmianą decyzji o wyznaczeniu terminu na 5 sierpnia. W związku z tym nie można było uzyskać zgody na imprezę masową w ciągu trzech dni – tłumaczy  Tomasz Duda.

Za całą zaistniałą sytuację przeprasza prezes Okocimskiego KS Brzesko. Podkreśla, że długie kolejki przed punktami sprzedaży biletów są kolejnym sygnałem, że dzięki sukcesom Okocimskiego rośnie zainteresowanie piłką nożną w Brzesku. – Chciałbym przeprosić wszystkich tych, dla których zabrakło już wejściówek. Pewnych spraw, choćby się bardzo chciało, nie można niestety obejść i jest mi z tego powodu przykro, bowiem grożą za to odpowiedzialności karne, których obecnie doświadczam za organizację meczu ze Śląskiem Wrocław. Ogromna ilość kibiców, którzy chcieli zakupić bilety to dowód, że ludzie są spragnieni piłkarskich emocji. Dzisiaj potwierdziło się, jak wielka jest promocja miasta Brzeska dzięki wynikom osiąganym przez Okocimski – powiedział prezes OKS-u Czesław Kwaśniak.

Wszystkich kibiców, którzy na jutrzejszy mecz wybierają się samochodami informujemy, że parking Browaru „Okocim” będzie dla nich dostępny.

Komentarze