19 czerwca 2012

Bez Dynarka, ale z nowymi twarzami?

Jutro o godz. 16 odbędzie się pierwszy trening Okocimskiego KS Brzesko przed zbliżającą się wielkimi krokami rywalizacją na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy. W zajęciach nie weźmie udziału Dawid Dynarek, który trenuje z Cracovią Kraków. Pomocnik „Piwoszy” był wypożyczony do Okocimskiego właśnie z „Pasów” , które teraz przyglądają się 22-letniemu piłkarzowi.

Nie wykluczone, że na Okocimskiej 34 zamelduje się dwójka zawodników Termalici Bruk-Bet Nieciecza, którym skończył się kontrakt z popularnymi „Słonikami”. Mowa tutaj o Marcinie Szałędze oraz Piotrze Trafarskim. Klub z Brzeska wyraził wstępne zainteresowanie dwójką z Niecieczy.

W najbliższych dniach poznamy odpowiedź na pytanie, czy wypożyczeni piłkarze do Okocimskiego zwiążą się z Brzeskiem na kolejny sezon, bądź też staną się jego pełnoprawnymi zawodnikami. Chodzi tutaj Piotra Darmochwała, Rafała Ceglińskiego, Dawida Mieczkowskiego, Michała Oświęcimkę (wszyscy z AP Remes Opalenica), Roberta Trznadela (Górnik Zabrze) oraz Aleksandra Kozioła (Lech Poznań). Wszyscy wymienieni wyżej piłkarze wyrazili chęć pozostania w Brzesku i zameldują się na jutrzejszym treningu. Czekają ich jednak rozmowy z władzami klubu o ich przyszłości.

Na murawę stadionu OKS-u wybiegnie także Mateusz Pawłowicz, który jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji kolana, jakiej doznał w spotkaniu ligowym z Pelikanem Łowicz. Kapitan brzeszczan powoli dochodzi do zdrowia i jak zapowiedział, powinien być gotowy do gry na 3-4 mecz pierwszoligowych zmagań.

23 czerwca Okocimski KS Brzesko miał podejmować w mecz-teście Cracovię Kraków. Podopieczni Wojciecha Stawowego odwołali ten sparing. Najprawdopodobniej „Piwosze” rozegrają wewnętrzną gierkę.

Komentarze