24 maja 2012

Integracja wokół stadionu

Dzisiaj prezes Okocimskiego KS Brzesko Czesław Kwaśniak złożył oficjalne pismo do Urzędu Miasta oraz Komendy Powiatowej Policji w Brzesku w celu powiadomienia o wspólnym oglądaniu meczów piłkarskich Mistrzostw Europy 2012, które nie odbędzie się, jak wcześniej zapowiadano, na stadionie tylko za jego ogrodzeniem, na terenie tzw. Starego Basenu. Treść pisma przedstawia się następująco:

Brzesko, 24. 05. 2012 r.

Pan
Grzegorz Wawryka
Burmistrz Miasta

Okocimski Klub Sportowy w Brzesku uprzejmie informuje, że organizuje dla swoich członków, sympatyków, kibiców oraz zawodników wspólne oglądanie meczów piłkarskich podczas trwania Mistrzostw Europy 2012 r. w dniach o 08.06. 2012 r. do 01.07.2012 r.

Wspólne oglądanie meczów przy grillu i szklance piwa ma na celu lepszą integrację społeczności lokalnej wokół klubu. Spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przepięknego krajobrazu, jaki rozpościera się wokół stadionu jest swojego rodzaju wypoczynkiem i rekreacją. Oglądanie meczów odbędzie się nie na stadionie tylko za jego ogrodzeniem, na terenie tzw. Starego Basenu.

W związku z powyższym mamy nadzieję, że nie będzie wątpliwości w wydaniu zgody przez Burmistrza na sprzedać piwa restauracji, która zapewni nam obsługę gastronomiczną. Klub we własnym zakresie zabezpieczy kwestie porządkowe.

Nadmieniamy, że w czasie trwania Euro 2012 jest przerwa w rozgrywkach i na stadionie nie będą odbywały się żadne zawody sportowe.

Do wiadomości:

– adresat
– Komenda Powiatowa Policji w Brzesku

Z poważaniem,
prezes Okocimskiego KS Brzesko
Czesław Kwaśniak

Komentarze