22 maja 2012

Juniorzy młodsi idą w ślady seniorów

Juniorzy młodsi Okocimskiego KS Brzesko nie zwalniają tempa i pokonują kolejnych rywali w 1. Lidze Juniorów Młodszych TOZPN i są bardzo blisko baraży o awans do Małopolskiej Ligi. Tym razem podopieczni Jana Chrabąszcza wygrali z rówieśnikami Orła Dębno. Dębnianie nie byli nawet w stanie skompletować składu na to spotkanie i zagrali w dziewięciu! Hattricka w tej konfrontacji zdobył Mateusz Jędryka, a cegiełkę do jedenastej victorii w tym sezonie dołożył jeszcze Mateusz Krokosz. Po 13. kolejkach zgromadzili na swoim koncie 35 punktów i przewodzą w ligowym zestawieniu, wyprzedzając o dwa „oczka” Piast Czchów, z którym zmierzą się 26 maja. Będzie to ostatnie rozdanie, które zadecyduje o końcowej klasyfikacji.

Trener Juniorów Młodszych OKS Jan Chrabąszcz po meczu powiedział: Bardzo ciężko zmotywować chłopaków do gry w meczu, w którym gospodarze nie mogą skompletować drużyny a mecz odbywa się na fatalnym boisku, gdzie nawet trawa nie była skoszona prawidłowo. Miejscowi zawodnicy nie mogąc sobie poradzić z naszymi zawodnikami kilka razy uciekali się do brutalnych fauli. Przez całe spotkanie to my byliśmy drużyną przeważającą, lecz brak koncentracji naszych obrońców na początku drugiej połowy kosztował nas stratę bramki. Bardzo się cieszę z kolejnej wygranej i z tego, iż nadal pozostajemy niepokonaną drużyną w grupie.

LKS Orzeł Dębno – Okocimski Brzesko 1-4 (0:2)

Juniorzy młodsi zagrali w składzie:  Sacha – Paterek, Krokosz, Stolarz (41′ Buchowicz), Ryglowski, Kurzywilk (41′ Chudoba), Jędryka (68′ Grzesik), Stąsiek, Szczygieł, Marcinów, Płaneta (41′ Piwowarski).

Komentarze