14 kwietnia 2012

Zareklamuj się na koncercie DODY

W imieniu Zarządu Klubu Sportowego „Okocimski” Brzesko zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe przez Państwa firmę imprezy rekreacyjnej organizowanej przez nasz klub w dniu 19 maja 2012 roku, której główną gwiazdą będzie jedna z bardziej znanych polskich wokalistek – Dorota Rabczewska – znana jako DODA.

Jedną z form wsparcia może być wykupienie biletów na koncert dla pracowników Państwa firmy z funduszu socjalnego.

Jest to pierwsza tego typu impreza organizowana społecznie przez Okocimski Klub Sportowy. Całkowity dochód z koncertu wspomoże nasz klub, który już dziś potrzebuje wsparcia finansowego, by mieć możliwość rozwijania swojej działalności.

Wspomniany koncert ma być dodatkowo okazją do świętowania upragnionego awansu naszej drużyny do I ligi ogólnopolskiej. W chwili obecnej drużyna OKS zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dużą przewagą nad kolejnymi drużynami.

Podczas imprezy oprócz gwiazdy wieczoru zaprezentują się zespoły rockowe z Małopolski i Podkarpacia (w załączeniu program imprezy).
Impreza z pewnością będzie dobrą okazją do wspaniałej zabawy, a koncert znanej powszechnie Dody wzbudzi z pewnością ogromne zainteresowanie mieszkańców Brzeska i Regionu. Warto wspomnieć także o najwyższej jakości aparaturze koncertowej oraz niezwykle interesujących efektach scenicznych gwarantujących znakomity show.

Udział podczas imprezy sporej grupy ludzi jest na pewno dobrą okazją do zaprezentowania wizerunku Państwa firmy. W zamian za przekazane środki finansowe chcielibyśmy zaproponować następujące świadczenia promocyjne:

  • zamieszczenie baneru w miejscu i dniu imprezy oraz udostępnienie miejsca na ewentualne stoisko reklamowe,
  • informacji o firmie – jako sponsorze podczas trwania imprezy oraz publikacji nazwy sponsora w opracowywanych przez organizatorów informacjach prasowych,
  • publikacji logo sponsora na plakacie (logo musi być dostarczone w wersji elektronicznej najpóźniej do dnia 25 kwietnia 2012 r. na adres e-mail: piotr_ka@poczta.fm).

Wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie z potencjalnym sponsorem.

W sprawie szczególnych wyjaśnień wszelkie zapytania proszę kierować osobiście lub telefonicznie do Prezesa OKS Czesława Kwaśniaka, tel. 14 6630864 oraz 604 467 146.

Licząc na pomoc w organizacji naszej imprezy i wsparcie brzeskiej piłki,

z poważaniem

Prezes OKS

Program imprezy:

Komentarze