12 kwietnia 2012

Szwankowała skuteczność

W ubiegłym tygodniu, rundę rewanżową rozpoczęli najmłodsi brzeszczanie – Młodziki Okocimskiego, którzy w wyjazdowym meczu ulegli liderowi, Akademii Piłkarskiej 21 Kraków 1:6. Wynik nie do końca odzwierciedla boiskowe wydarzenia. Honorowe trafienie zaliczył Arkadiusz Goryczka, wykorzystując dośrodkowanie z rzutu rożnego Dawida Polichta. Młodziki mogli pokusić się o kilka bramek, ale tego dnia razili skutecznością, czego nie można powiedzieć o krakowianach. W sobotę o godz. 11, „u siebie” podejmować będą tym razem Wisłę Kraków.

Ich starsi koledzy start na wiosnę mają już dawno za sobą, o czym informowaliśmy na łamach serwisu. Podopieczni Marka Małysy spisują się fatalnie. Najpierw przegrali z Garbarnią Kraków (0:5), a później z Cracovią (0:2). Po dwudziestu rozegranych spotkaniach mają na swoim koncie zaledwie 10 punktów i zajmują przedostatnią, 15 lokatę w Małopolskiej Lidze Juniorów.

Przygotowania do sezonu zakończyli juniorzy młodsi, którzy w ostatnim sparingu rozbili Pagen Gnojnik 6:1. Do siatki rywali trafiali: Jędryka (3), Krzywilk, Chudoba oraz Buchowicz. W sobotę, już o punkty, zmierzą się z KS Radlną. Przypomnijmy, że juniorzy młodsi zajmują pozycję lidera, ex equo z Dunajcem Zakliczyn.

Komentarze