8 marca 2012

Wszystkiego najlepszego Drogie Panie

Dzisiaj swoje święto obchodzą nasze Panie. Poniżej prezentujemy życzenia zawodników Okocimskiego KS Brzesko dla płci pięknej, do których oczywiście dołącza się Redkacja serwisu. Mamy nadzieję, że kobiety będą licznie przychodziły na mecze OKS-u w rundzie wiosennej i swoim gorącym dopingiem, zagrzewały piłkarzy do jak najlepszej postawy na boisku.

Aleksander Kozioł: Drogie Panie z okazji Waszego święta życzę Wam dużo zdrowia, radości i wszystkiego co najlepsze.

Wojciech Wojcieszyński: Z okazj dzisiejszego swieta zycze wszystkim kobietom duzo zdrowia i szczescia oraz by na co dzien na ich twarzy goscil usmiech tak czesto jak w dniu dzisiejszym.

Radosław Jacek: Serdeczne życzenia wszystkiego najlepszego dla wszystkich Pań – szczególnie dla tych, które kibicują naszej drużynie oraz Pań pracujących w klubie Okocimski KS Brzesko.

Piotr Darmochwał: Dużo szczęścia i uśmiechu, radości i wytrwałości z facetami i jak najwięcej czasu spędzonego przy Okocimskiej 34.

Dawid Mieczkowski: Dużo uśmiechu na ustach, jak najmniej zmartwień. Dla tych, które mają swoją drugą połówkę – pociechy z niej, a dla jeszcze poszukujących – znalezienia pasującej części.

Dawid Dynarek: Dla kobiet, które znam, ładnych życzeń pare mam. Zdrowia, szczęścia i miłości, bukiet kwiatów i słodkości ! Niech się niesie w cały świat. Dziś dla Pań wszystkiego naj!

Mateusz Pawłowicz: Z okazji Dnia Kobiet życzę wszystkim Paniom dużo uśmiechu, radości oraz wiele szacunku i miłości ze strony płci brzydszej, by ten dzień trwał 365 dni w roku!

Konrad Wieczorek: Z okazji Dnia Kobiet chciałbym życzyć wszystkim kobietom wiele radości, szczescia zdrowia, oraz wyrozumiałości dla swoich partnerów.

Tomasz Ogar: Najlepsze życzenia dla wszystkich Kobiet w wyjątkowym dla nich dniu, a w szczególności dla fanek Okocimskiego.

Komentarze