18 lutego 2012

Pierwsze trafienie Wieczorka

W dzisiejszym sparingu, rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Myślenicach, podopieczni Krzysztofa Łętochy nie mieli problemów z pokonaniem trzecioligowego Dalinu Myślenice. Całe spotkanie zagrał m.in Dawid Dynarek, który nie tak dawno borykał się z drobną kontuzją. W szeregach „Piwoszy” zabrakło natomiast leczącego nadal uraz Wojciecha Wojcieszyńskiego.

Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Konrad Wieczorek, który wykorzystał błąd bramkarza i ładnym strzałem w długi róg, nie dał mu najmniejszej szansy na interwencję. Było to debiutanckie trafienie „Tadzia Sochy” w barwach Okocimskiego, odkąd przeszedł z drużyny Młodej Ekstraklasy Cracovii Kraków do Brzeska. „Piwosze” mogli schodzić na przerwę z wyższym prowadzeniem, ale piłka po strzale Radosława Jacka zatrzymała się tylko na poprzeczce, a uderzenie Piotra Darmochwała obronił bramkarz. W drugich 45 minutach lider 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej nadal dyktował warunki, ale zdobył tylko jedną bramkę, autorstwa Pawła Pyciaka, który zachował zimną krew w sytuacji sam na sam z goalkeeperem myśleniczan. Do protokołu meczowego powinni wpisać się jeszcze: Mateusz Urbański oraz Tomasz Ogar, ale ten pierwszy trafił w poprzeczkę, a drugi posłał futbolówkę nieznacznie obok słupka, nieskutecznie dobijając próbę Roberta Trznadela. Ostatecznie mecz kontrolny zakończył się pewną victorią Okocimskiego KS Brzesko i zawodnicy wraz ze sztabem szkoleniowym mogą wracać do Brzeska w dobrych nastrojach.. Następny test już za cztery dni, kiedy to na boisku Nadwiślan w Krakowie, OKS zmierzy się z Garbarnią Kraków.

Dalin Myślenice – Okocimski KS Brzesko 0:2 (0:1)

Dalin Myślenice: Szwiec- Tokarz, Cygal, testowany (Kupiec), Senderski- E. Bałucki, Płonka, Muniak, Litewka- Kęsek, Biel oraz Wojtan, Kościelnik, G. Bałucki, Górka, Nowak, Kostruch, testowany (Dąbrowa)

Okocimski KS Brzesko: Kozioł, Szymonik, Jacek, Cegliński, Wawryka, Darmochwał, Litwiniuk, Dynarek, Wieczorek, Oświęcimka, Smółka, po przerwie zagrali: Mieczkowski, Pyciak, Baliga, Urbański, Pawłowicz, Trznadel, Ogar,Krzak

Komentarze