7 lutego 2012

Trzyczęściowy pojedynek z Termalicą

Okocimski KS Brzesko przegrał z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza w pierwszym sparingu, podczas sześciodniowego obozu w Myśleniach. Mecz kontrolny, który odbywał się na Orliku, w kompleksie sportowym Dalinu Myślenice został podzielony na trzy tercje.

W pierwszej trener Duśan Radolsky wystawił najmnocniejszą jedenastkę, która po niespełna 20 minutach mogła cieszyć się z dwubramkowego prowadzenia. Najpierw niefortunnie w swoim polu karnym interweniował Mateusz Wawryka, a chwilę później na 2:0 trafił Dariusz Pawlusińki. „Piwosze” złapali kontakt w drugiej tercji, kiedy to drogę do bramki strzeżonej przez Macieja Budkę znalazł Tomasz Ogar. Termalica na trafienie napastnika Okocimskiego KS Brzesko odpowiedziała po niecałych czterech minutach. Akcję „Słoników” skutecznie wykończył Jakub Biskup. W ostatniej tercji słowacki szkoleniowiec wystawił młodzieżowy skład. OKS mógł pokusić się o gola, ale uderzenia z rzutów wolnych Jarosława Krzaka mijały celu, a Rafał Cegliński nieskutecznie główkował po rozegraniu rzutu rożnego. Ostatecznie Okocimski musiał uznać wyższość aktualnego wicelidera 1 Ligi, przegrywając 1:3. Po meczu piłkarze udali się na odnowę biologiczną, a w następnych dniach trenować będą na powietrzu oraz na siłowni, a na zakończenie myślenickiego obozu zmierzą się z innym pierwszoligowcem – Sandecją Nowy Sącz.

Okocimski KS Brzesko – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1:3

Bramki: 38′ Tomasz Ogar – 12′ Mateusz Wawryka, 20′ Dariusz Pawlusińki, 42′ Jakub Biskup

I tercja:

Okocimski KS Brzesko: Mieczkowski – Wawryka, Jacek, Urbański, Pawłowicz – Pyciak, Baliga, Wojcieszyński, Litwiniuk – Trznadel, Ogar

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Nowak – Ł.Kowalski, Cios, Lipecki, Jarecki – Pawlusiński, Piątek, Baran, Szałęga – Trafarski, Szczoczarz

II tercja:

Okocimski KS Brzesko: Mieczkowski (Kozioł), Wawryka (Szymonik), Urbański (Cegliński), Wieczorek, Pawłowicz, Darmochwał, Wojcieszyński, Litiwiniuk, Pyciak Trznadel (Krzak), Ogar (Smółka)

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Budka – Skołorzyński, Czerwiński, Pleva, Kubowicz – Ceglarz, Wrzosek, Metz, Biskup – Rybski, Drozdowicz

III tercja:

Okocimski KS Brzesko: Kozioł, Szymonik, Cegliński, Jacek, Pawłowicz, Wieczorek, Darmochwał, Baliga, Pyciak (Oświęcimka), Krzak, Smółka

Termalica Bruk-Bet Nieciecza: Pochroń – Skołorzyński, Czerwiński, M.Kowalski, Kubowicz – Karol Krupa, Wrzosek, Ceglarz, Woźniak – Surman, Martuś.