4 lutego 2012

Porażka z Partizanem Bardejov

Okocimski KS Brzesko w drugim swoim meczu kontrolnym, uległ słowackiemu Partizanowi Bardejov (2:4). Mecz odbywał się na sztucznym boisku przy porywistym wietrze i padającym śniegu. „Piwosze” wrócili do Brzeska i w poniedziałek (6 lutego) odbędą trening na własnym obiekcie, a później wyjadą na obóz przygotowawczy do Myślenic.

Pierwszy na listę strzelców wpisał się Robert Trznadel, który po podaniu od Tomasza Ogara nie miał najmniejszych problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Słowacy jeszcze przed przerwą zdołali wyrównać stan rywalizacji. Po zmianie stron, trener Krzysztof Łętocha dokonał sześciu zmian. Na placu gry pojawił się Mateusz Pawłowicz, który tym razem wystąpił na nietypowej dla siebie pozycji lewego pomocnika. W 55 minucie kapitan „Piwoszy” popisał się pięknym uderzeniem z lewego narożnika pola karnego, trafiając idealnie w okienko. Okocimski po raz drugi w tym spotkaniu był na prowadzeniu, ale i tym razem nie udało im się utrzymać korzystnego rezultatu, a na domiar złego, Słowacy wbili brzeszczanom jeszcze trzy bramki i ostatecznie to lider trzeciej ligi słowackiej wygrał to spotkanie 4:2. Hattricka skompletował Zajac,a cegiełkę do zwycięstwa dołożył jeszcze Andraščík.

Partizan Bardejov – Okocimski KS Brzesko 4:2 (1:1)
Bramki: Zajac 3, Andraščík – Trznadel 20, Pawłowicz 55

OKS zagrał w następującym składzie: Aleksander Kozioł – Damian Szymonik, Rafał Cegliński, Mateusz Urbański, Mateusz Wawryka – Paweł Pyciak, Tomasz Baliga, Iwan Litwiniuk, Wojciech Wojcieszyński – Robert Trznadel, Tomasz Ogar. Po przerwie: Dawid Mieczkowski, Jarosław Krzak, Radosław Jacek, Mateusz Pawłowicz, Piotr Darmochwał oraz Paweł Smółka


Komentarze