27 stycznia 2012

Na początek ze Szreniawą Nowy Wiśnicz

Piłkarze Okocimskiego KS Brzesko intensywnie przygotowują się do zbliżającej się wielkimi krokami rundy wiosennej 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej. Już jutro, na stadionie Hutnika – sztuczna nawierzchnia, podopieczni Krzysztofa Łętochy zmierzą się z trzecioligową Szreniawą Nowy Wiśnicz. Będzie to pierwszy z jedenastu meczów kontrolnych „Piwoszy”, jaki przyjdzie im rozegrać podczas okresu przygotowawczego, który rozpoczął się, przypomnijmy, 16 stycznia. Nastroje w Okocimskim są dobre, nikt nie narzeka na urazy, a do Krakowa pojadą wszyscy piłkarze, oprócz Sebastiana Głaza, który przebywa na testach w ROW Energetyku Rybnik.

Dla Szreniawy będzie to drugi mecz kontrolny. Poprzednio wicelider III Ligi małopolsko-świętokrzyskiej zmierzył się z  JKS Zelków (okręgówka krakowska) i pokonał rywala 5:3. W szeregach wiśniczan testowana jest siódemka zawodników, m.in znany kibicom drugoligowych rozgrywek Peter Keshi, zawodnik Puszczy Niepołomice. Zespół dowodzony przez Dariusza Sieklińskiego, po rundzie jesiennej uzbierał na swoim koncie 36 punktów (11 zwycięstw, 3 remisy i 2 porażki) i zajmuje drugą lokatę, tuż za Popradem Muszyna, a najskuteczniejszym strzelcem wśród trzecioligowca jest Wojciech Dziadzio (7 bramek). „Piwosze” wyjadą z Brzeska o godz. 8:45, a o11:00 rozpoczną mecz sparingowy.

Kadra: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Mateusz Urbański, Rafał Cegliński, Damian Szymonik, Mateusz Pawłowicz, Konrad Wieczorek, Dawid Dynarek, Wojciech Wojcieszyński, Tomasz Baliga, Piotr Darmochwał, Iwan Litwiniuk, Paweł Pyciak, Michał Oświęcimka, Robert Trznadel, Tomasz Ogar, Paweł Smółka, Jarosław Krzak

Komentarze