29 listopada 2011

Aleksander Kozioł na testach w Resovii

W poniedziałek do Rzeszowa wyjechał drugi bramkarz Okocimskiego KS Brzesko – Aleksander Kozioł, który otrzymał zaproszenie na testy od drugoligowej Resovii. Rzeszowianie podobnie jak „Piwosze” walczą o awans do 1 Ligi.

Cieszę się, że mam mozliwość sprawdzenia swoich sił w Resovii, która podobnie jak nasz Okocimski może liczyć sie w walce o awans na zaplecze Ekstraklasy. Kilkudniowe treningi w Rzeszowie rozpoczne w poniedziałek i chciałbym się na nich pokazać z jak najlepszej strony i przekonać do siebie sztab szkoleniowy. Resovia to jeden z kilku klubów, do których mam zaproszenie na testy. Na dzień dzisiejszy cieżko mi cokolwiek powiedzieć. Na pewno będę musiał się dobrze zastanowić nad kolejnym krokiem w mojej przygodzie z piłką – powiedział bramkarz Okocimskiego.

Aleksander Kozioł, urodzony 13 lutego 1992, w Brzesku rozegrał w tym roku  5 spotkań (3 – 2 liga, 2 – Puchar Polski) i dwa razy udało mu się zachować czyste konto (1:0 z Pelikanem Łowicz oraz Garbarnią Kraków przyp.red.). Wychowanek „Piwoszy” pełni także funkcję trenera bramkarzy Młodzików Okocimskiego KS Brzesko.

Komentarze