22 października 2011

Okocimski idzie jak burza !

Okocimski KS Brzesko w ramach 16 kolejki 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej  pokonuje Wisłę Puławy 2:0, po bramkach Radosława Jacka oraz Tomasza Ogara. „Piwosze” pokrzyżowali tym samym plany puławian, którzy chcieli udanie zainaugurować rozgrywki na nowo powstałym obiekcie.

Trener Krzysztof Łętocha nie mógł skorzystać z usług kontuzjowanej dwójki piłkarzy: Michała Oświęcimki i Pawła Smółki. W wyjściowej jedenastce po raz pierwszy w tym sezonie znalazł się Sebastian Głaz, który razem z Robertem Trznadlem tworzył duet z przodu. W pierwszej połowie przewagę mieli gospodarze, niesieni dopingiem prawie 2 tysięcy kibiców, ale świetnie między słupkami, a także na przedpolu spisywał się Dawid Mieczkowski. Jego „vis-a-vis” Kamil Beszczyński był rzadko zatrudniany. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej odsłonie konfrontacji w Puławach mieliśmy to co kochają kibice, czyli bramki. Na listę strzelców wpisywali się tylko piłkarze Okocimskiego. Lidera 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej na prowadzenie wyprowadził Radosław Jacek. Krótko rozegrany rzut rożny zaskoczył gospodarzy. Piotr Darmochwał dośrodkował w pole karne,a  tam najwyżej wyskoczył Radosław Jacek i mieliśmy 1:0. Na kwadrans przed końcem rezultat meczu ustalił Tomasz Ogar, który nie miał problemów z ulokowaniem piłki w pustej bramce, po podaniu od Tomasza Baligi. Okocimski po bardzo dobrym spotkaniu odnosi 11 ligowe zwycięstwo, pozostając nadal niepokonaną drużyną na froncie drugoligowym.

[match id=144]

Bramki: Radosław Jacek 67′, Tomasz Ogar 75′

Wisła: Beszczyński – Gawrysiak, Kursa, Budzyński, Orzędowski – Giziński (72 Szczotka), Wiącek, Mokiejewski, Kozieł (60 Jabkowski) – Nowak, Giza (78 Romaniuk).

Okocimski: Mieczkowski – Wawryka, Urbański, Jacek, Pawłowicz – Darmochwał (78 Krzak), Dynarek (46 Baliga), Pyciak, Litwiniuk (59 Wojcieszyński) – Trznadel, Głaz (46 Ogar)

Żółte kartki: Budzyński – Głaz, Baliga

GALERIA

[nggallery id=27]

Fot. Szelak/wisłapuławy.pl

Komentarze