21 października 2011

Absencja dwójki podstawowych piłkarzy

Dzisiaj piłkarze Okocimskiego KS Brzesko wyjechali autokarem do Puław, gdzie już jutro o godz. 11 zmierzą się z „Dumą Powiśla”, w ramach 16 kolejki 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej. W meczowej 18-stce zabrakło kontuzjowanych Pawła Smółki oraz Michała Oświęcimki (obaj zawodnicy powinni być do dyspozycji trenera w najbliższym tygodniu), a także Konrada Wieczorka, który nadal czeka na swoją szansę gry w Okocimskim. Poniżej przedstawiamy kadrę meczową:

KADRA: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Mateusz Pawłowicz, Damian Szymonik, Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Mateusz Urbański, Rafał Cegliński, Dawid Dynarek, Piotr Darmochwał, Tomasz Baliga, Iwan Litwiniuk, Wojciech Wojcieszyński Paweł Pyciak, Sebastian Głaz, Robert Trznadel, Tomasz Ogar, Jarosław Krzak

W związku z dość dalekim wyjazdem i wczesną godziną rozgrywania meczu, redakcja okocimski.com nie wybiera się do Puław, tym samym Relacja LIVE na łamach naszego portalu nie zostanie przeprowadzona. Przepraszamy za absencję i liczymy na zrozumienie.

Na naszej stronie będzie można natomiast na żywo śledzić wynik tego meczu. Zapraszamy.

Foto: Grzegorz Golec/RDN Małopolska

Komentarze