16 września 2011

Trzech pauzuje za kartki

W niedzielnym spotkaniu pomiędzy Wigrami Suwałki, a Okocimskim KS Brzesko zabraknie zawieszonej za nadmiar kartek „trójki” zawodników: Mateusza Urbańskiego, Radosława Jacka oraz Michała Oświęcimki. W kadrze za to znaleźli się Tomasz Baliga, Sebastian Głaz oraz nowy nabytek „Piwoszy” – Konrad Wieczorek, który być może doczeka się debiutu w barwach lidera 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej.

Przed nami daleka podróż do Suwałk. Za kartki pauzować będzie Mateusz, Radek oraz Michał. Wszyscy jednak wiemy, ze Okocimski ma wyrównaną kadrę, a jak do tego dołożymy charakter, jaki zawsze pokazujemy na boisku to moim zdaniem możemy i powalczymy o dobry wynik – zapewnia Iwan Litwiniuk.

Kadra: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Mateusz Pawłowicz, Damian Szymonik, Konrad Wieczorek, Mateusz Wawryka, Rafał Cegliński, Tomasz Baliga, Piotr Darmochwał, Iwan Litwiniuk, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński, Dawid Dynarek, Tomasz Ogar, Paweł Smółka, Robert Trznadel, Jarosław Krzak, Sebastian Głaz

W związku z tym, iż przed nami bardzo daleki wyjazd ligowy, redakcja okocimski.com nie wybiera się do Suwałk, tym samym Relacja LIVE na łamach naszego portalu nie zostanie przeprowadzona. Przepraszamy za absencję i liczymy na zrozumienie.

Relacja LIVE na serwisie suwalki24.pl

Komentarze