31 sierpnia 2011

Okocimski – Śląsk w TVP Sport

Polski Związek Piłki Nożnej podał dokładny termin meczu 1/16 finału Pucharu Polski ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie z wicemistrzem Polski odbędzie się we wtorek (27 września o godz. 16:30). Miło nam poinformować, że ta konfrontacja będzie transmitowana przez stację TVP Sport.

Zarząd Okocimskiego KS Brzesko bardzo cieszy się z tego faktu, bowiem dla naszego klubu jak i samego miasta jest to ogromne wyróżnienie i promocja,  a dla naszych piłkarzy okazja aby zaprezentować swoje umiejętności kibicom nie tylko na stadionie, ale i przed ekranami telewizorów w całym kraju.  Do meczu Pucharu Polski pozostało jeszcze sporo czasu, jednak już dziś serdecznie zapraszamy na stadion przy ul. Okocimskiej 34, aby wziąć udział w tym ważnym, historycznym wydarzeniu dla naszego klubu.

Jak poinformował  nas Prezes Okocimskiego KS Brzesko – Czesław Kwaśniak,  będzie prowadzona przedsprzedaż biletów, o której na łamach naszej stronie będziemy na bieżąco w sposób szczegółowy informować

Komentarze