14 sierpnia 2011

Podsumowanie 4 kolejki

Bardzo korzystnie ułożyły się spotkania w ramach 4 kolejki 2 Polskiej Ligi gr. wschodniej dla Okocimskiego KS Brzesko. Dzisiaj pierwsze punkty straciła Pogoń Siedlce, przegrywając na wyjeździe z Garbarnią 0:1, która po słabym starcie złapała „wiatr w żagle”. Kolejnej porażki doznał najbliższy rywal Okocimskiego – Resovia Rzeszów (0:1). Tym razem musieli uznać wyższość Pelikana Łowicz. Znacznie lepiej wiedzie się drugiej ekipie z Rzeszowa – Stali (4 miejsce), która zremisowała „u siebie” z Wisłą Puławy (1:1). Takim samym rezultatem zakończył się mecz Świtu Nowy Dwór Mazowieckiego z Puszczą Niepołomice. Wicelider przed tą kolejką – Stal Stalowa Wola uległ w Olsztynie miejscowemu OKS 1945 2:3. „Stalówka” przegrywała już 0:2. Udało się jej doprowadzić do remisu, ale cieszyli się nim niespełna 4 minuty i ostatecznie przegrali ku radości kibiców z Brzeska. Wiceliderem dzięki zwycięstwu z Wigrami Suwałki niespodziewanie został Jeziorak Iława. O ich końcowej „victorii” zadecydowała bramka zdobyta w ostatniej minucie meczu. Najwięcej goli padło w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tym razem zawodnicy KSZO rozegrali spotkanie, ale z jego rezultatu nie mogą być zadowoleni. Motor Lublin po zwycięstwie 4:3 wywozi z Ostrowca komplet punktów. Ihor Mihałewśkyj zdobył swoją trzecią bramkę w dotychczasowych meczach, zrównując się ilością trafień z liderem klasyfikacji strzelców – Tomaszem Ogarem z Okocimskiego KS Brzesko.