2 sierpnia 2011

Czas na Puchar Polski – LIVE

Po pokonaniu Stali Rzeszów, następnym rywalem Okocimskiego KS Brzesko w Pucharze Polski będzie Pelikan Łowicz, który startu bieżącego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Do tej pory odnotował dwie porażki, w tym ostatnio 3:4 z Motorem Lublin. Mecze ligowe jednak różnią się od pucharowych i o tym już nie raz można było się przekonać. Jutrzejszy rywal OKS-u po bardzo dobrym spotkaniu wyeliminował z Pucharu Polski drużynę Zagłębia Sosnowiec, wygrywając 2:0. Tym samym pokazał, że w piłkę grać potrafi i jutro podopiecznych Krzysztofa Łętochy czeka ciężka przeprawa. Miejmy nadzieję, że obie ekipy stworzą ciekawe widowisko. Do kadry meczowej powracają: Tomasz Baliga oraz Sebastian Głaz. W miejsce Jarosława Paleja pojawi się poraz pierwszy w tym sezonie Aleksander Kozioł. W meczowej19-stce zabraknie kontuzjowanego Pawła Smółki. Jego uraz na szczęście nie okazał się groźny  i już w sobotnim meczu wyjazdowym z Motorem Lublin powinien być do dyspozycji trenera.  Najbliższe spotkanie poprowadzi Rafał Greń z Rzeszowa. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godz. 17. Wszystkich serdecznie zapraszamy na Okocimską 34.

Zarząd KS „Okocimski” Brzesko informuje, że na mecze rozgrywek Pucharu Polski w sezonie 2011/2012 na stadionie przy ul. Okocimskiej obowiązują tylko karnety członkowskie, pozostałe tracą ważność.

Kadra: Dawid Mieczkowski, Aleksander Kozioł, Mateusz Pawłowicz, Damian Szymonik, Mateusz Urbański, Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Rafał Cegliński, Piotr Darmochwał, Tomasz Baliga, Sebastian Głaz, Iwan Łytwyniuk, Paweł Pyciak, Wojciech Wojcieszyński, Jarosław Krzak, Michał Oświęcimka, Dawid Dynarek, Robert Trznadel, Tomasz Ogar

INFORMACJE O NAJBLIŻSZYM RYWALU OKS-u

Klub Sportowy Pelikan Łowicz
Rok założenia: 1945
Barwy: biało-zielone
Adres: Starzyńskiego 6/8, 99-400 Łowicz
Stadion: Stadion Piłkarski OSiR
pojemność – 4.000 miejsc (2.100 siedzących) / oświetlenie – brak / boisko – 105 m x 65 m
Prezes: Jolanta Papuga (od 29 listopada 2007)
Trener: Robert Wilk (od 13 czerwca 2010)

Sukcesy
18. miejsce w II lidze – 2007/08

Z meczu Okocimski KS Brzesko – Pelikan Łowicz przeprowadzimy oczywiście RELACJE LIVE. Dostępna pod tym linkiem:

www.okocimski.com/live

Komentarze