30 lipca 2011

Klasyczny hattrick Tomasza Ogara

Zawodnicy Okocimski KS Brzesko sprawili dzisiaj niezwykle miły prezent Zarządowi oraz swoim kibicom, wygrywając z Jeziorakiem Iława 3:0. Gra „Piwoszy” na prawdę mogła się podobać. Podopieczni Krzysztofa Łętochy nie mieli najmniejszego problemu z konstruowaniem akcji i stwarzaniem sobie licznych sytuacji. Po pierwszej bezbramkowej połowie nikt nie spodziewałby się, że Okocimski zaaplikuje rywalom aż trzy bramki, tym bardziej, że już w 25 minucie kontuzji doznał Paweł Smółka. Na placu gry zameldował się Tomasz Ogar i jak się później okazało było to wejście smoka. W 51 minucie Michał Oświęcimka ładnie przedarł się w pole karne i wyłożył piłkę Ogarowi, który tylko dołożył nogę i wyprowadził Okocimskiego na prowadzenie. Niecałe piętnaście minut później miał okazję na podwyższenie prowadzenia. Najpierw zmarnował akcję sam na sam, a potem po podaniu Oświęcimki huknął w poprzeczkę. To wpłynęło na „Ogiego” bardzo mobilizująco, bowiem w następnej akcji pewnie wykończył dośrodkowanie Pawła Pyciaka. Tego dnia świetne zawody rozgrywał Michał Oświęcimka, dla którego był to debiut przez brzeską publicznością. Zawodnika cechuje szybkość i niezły drybling, dzięki któremu nieraz mijał obrońców jak pachołki. Gdy schodził z boiska, kibice żegnali go gromkimi brawami. Zastąpił go Jarosław Krzak, który mówiąc żargonem piłkarskim „zrobił swoje”. Najpierw po faulu na nim z boiska wyleciał Tomasz Kolibowski, a potem po jego dośrodkowaniu klasycznego hattricka skompletował Tomasz Ogar. Już w środę (godz.17) Okocimski KS Brzesko podejmować będzie u siebie Pelikana Łowicz, w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski.

[match id=29]

Bramki: Tomasz Ogar (51′, 73′ 85′)

Okocimski KS Brzesko: Dawid Mieczkowski, Mateusz Pawłowicz, Radosław Jacek, Mateusz Wawryka, Mateusz Urbański, Michał Oświęcimka (70′ Jarosław Krzak), Iwan Litwiniuk (70′ Paweł Pyciak), Dawid Dynarek, Wojciech Wojcieszyński (58′ Piotr Darmochwał),  Robert Trznadel, Paweł Smółka (25′  Tomasz Ogar)

Jeziorak Iława: Dawid Kręt, Marcin Kalkowski, Dawid Kowalski, Akrkadiusz Wietecha, Tomasz Sedlewski, Piotr Skokowski (61′ Tomasz Kolibowski), Dariusz Imbiorowicz, Łukasz Pietroń, Remigiusz Sobociński (75′ Aleksander Kowalczyk), Arkadiusz Żaglewski (57′ Wojciech Figurski), Arkadiusz Kuciński (80′ Hubert Otręba)

Żółte kartki: Radosław Jacek, Jarosław Krzak, Piotr Darmochwał – Łukasz Pietroń, Arkadiusz Żaglewski, Arkadiusz Kuciński,

Czerwone kartki: Tomasz Kolibowski (Jeziorak)

Zapis relacji LIVE z tego spotkania dostępny pod tym linkiem.

foto: Grzegorz Golec/RDN Małopolska

Komentarze