20 lipca 2011

Informacja

Decyzją Prezesa KS Okocimski Brzesko Pana Czesława Kwaśniaka rozpoczęły się prace związane z budową nowej strony internetowej okocimski.com. Podczas prac nad witryną internetową naszego klubu, które ukończone mają zostać za około dwa tygodnie postanowiliśmy w miarę możliwości technicznych redagować obecnie istniejący oficjalny portal okocimski.com w oczekiwaniu na nową odsłonę w pełni funkcjonalnej i profesjonalnej strony internetowej. Ligowy sezon 2011/2012 rozpoczyna się już w tym tygodniu i postaramy się na bieżąco przekazywać wszystkie istotne informacje związane z naszą drużyną i wierzymy, że po przeprowadzce na nowy portal Okocimski Brzesko będzie miał w sieci nowy wyraz, a jego kibice i sympatycy będą mieli pełen dostęp do klubowych informacji i newsów. W planach m.in. przedmeczowe zapowiedzi, tekstowe relacje LIVE z meczów oraz wywiady i pomeczowe recenzje.

Komentarze