3 sierpnia 2016

Zadecydował Zubel

Okocimski KS Brzesko w swoim trzecim meczu towarzyskim rozegranym w Brzesku przy Okocimskiej 34 uległ Bocheńskiemu KS 0:2. Dwa gole w tym meczu strzelił Sławomir Zubel.
oksbks
Okocimski KS Brzesko – BKS Bochnia 0:2 (0:0)
Bramki: Sławomir Zubel 69, 78.

Okocimski KS: Karol Jurkiewicz – Konrad Kołodziej, Tomasz Florek, Igor Łanocha, Andrzej Ryglowski – Michał Wieciech, Jakub Hebda, Michał Zydroń, Szymon Kołodziej – Tomasz Gałka, Dawid Lizak oraz Tomasz Jagiełka, Arkadiusz Goryczka, Tomasz Grzyb, Maciej Pawlik, Jarosław Święch, Łukasz Kołodziej, Filip Ząbkowski, Jakub Stolarczyk, Bartosz Salamon.

Żółte kartki: Jarosław Święch, Tomasz Grzyb – Krokosz.
Sędzia: Michał Fudala.
Widzów: 60.

Trzeci mecz sparingowy zakończył się porażką podopiecznych Marcina Manelskiego, którzy ulegli na własnym stadionie czwartoligowcom z Bochni 0:2. Mimo niekorzystnego wyniku zawodnicy Okocimskiego pokazali się z dobrej strony i tylko brak szczęścia spowodował, że mecz zakończył się takim a nie innym wynikiem.

Swoją szanse na zdobycie bramki miał w pierwszej połowie Igor Łanocha, który mocnym strzałem sprzed pola karnego próbował pokonać bramkarza gości. Swoich sił spróbował również Dawid Lizak, który był najbliższy pokonania golkipera BKS. Najgroźniejszy strzał w pierwszej połowie oddał za to grający trener gości Sławomir Zubel, który mocno uderzył tuż nad poprzeczką bramki Karola Jurkiewicza.

W drugiej połowie na boisku pojawili się zmiennicy m.in. Tomasz Grzyb, Jarosław Święch czy Maciej Pawlik. Ten ostatni był bardzo aktywny na prawej stronie pomocny który kilkukrotnie stwarzał idealne sytuacje swoim kolegom.

Teraz przed „Piwoszami” dzień odpoczynku i regeneracji gdyż już w najbliższy piątek rozegrają pierwszy mecz o stawkę, jakim będzie mecz II rundy Pucharu Polski z Gwizdkami Brzesko.

[Best_Wordpress_Gallery id=”43″ gal_title=”03.08.2016 Sparing: Okocimski KS Brzesko – BKS Bochnia”]