9 czerwca 2019

Rafał Policht o sobotnim meczu

Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem z trenerem CANPACK Okocimski Brzesko Rafałem Polichtem, który podsumowuje sobotnie spotkanie ale również całe rozgrywki IV ligowe. Autorem materiału jest Marcin Kalinowski z portalu sportomaks.pl

11 listopada 2018

100-lecie odzyskania niepodległości

W sobotę 10 listopada zawodnicy, trenerzy oraz zarząd Klubu CANPACK Okocimski Brzesko wspólnie obchodzili uroczystość 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Uroczystość tą uczcili poprzez marsz zorganizowany ulicami miasta, w którym uczestniczyła ponad 200 osobowa grupa prowadzona przez władze naszego Klubu, którzy złożyli wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Następnie przemarsz skierował się na stadion miejski przy ul. Okocimskiej 34, na którym wspólnie odśpiewano Hymn Polski.

Po oficjalnych uroczystościach został rozegrany mini turniej piłkarski, w którym wzięły udział wszystkie drużyny AP CANPACK Okocimski Brzesko. Nie zabrakło również konkursów piosenek, wierszyków oraz prac plastycznych związanych z 11 listopada. Ponadto dla wszystkich uczestników obchodów 100-lecia niepodległości rozdano okazjonalne upominki ufundowane przez firmę CANPACK.

Nie zabrakło również ciepłych posiłków oraz napojów, które ufundowały: Restauracja August, Restauracja Zdrowo&Kolorowo oraz OSM Bochnia.

W imieniu Zarządu składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobą oraz firmą, które chciały być z nami w tak ważnym dla wszystkim dniu.

Razem Tworzymy Historię!

22 października 2018

Dominacja młodzików w turnieju w Niecieczy

W niedzielę 21 października 2018 roku na obiektach pierwszoligowej Termalici Bruk-Bet Nieciecza odbył się turniej piłkarski młodzików o Puchar Prezesa Firmy Bruk-Bet z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości. W imprezie wzięło udział 16 zespołów, które zostały podzielone na dwie kategorie wiekowe 2006 oraz 2007. W obu grupach swoje zespoły wystawił również AP CANPACK Okocimski Brzesko, który tego dnia zdominował cały turniej. Ponadto imprezie patronował prezes Małopolskiego Związku Piłki Nożnej Ryszard Niemiec.

W roczniku 2006 najlepszym zespołem okazał się AP CANPACK Okocimski Brzesko, który w meczu finałowym wygrał z DAP Dębica (0:0, 1:0-karne). Brzeszczanie okazali się również bezkonkurencyjni w zmaganiach rocznika 2007, gdzie w meczu finałowym pokonali Ekoball Sanok (1:1, 2:1-karne). Warto dodać, że docenieni zostali również zawodnicy „biało-zielonych”, którzy otrzymali nagrody indywidualne. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Krystian Król, który wybrany został najlepszym zawodnikiem rocznika 2006 oraz Jakub Okas który otrzymał wyróżnienie dla najlepszego bramkarza turnieju rocznika 2007.

Pozostałe wyróżnienia trafiły w ręce: Bartłomieja Szareka z Wisły Szczucin (najlepszy strzelec), Daniela Jaksona z DAP Dębica (najlepszy bramkarz rocznik 2006), Filipa Filipczaka z Ekoballu Sanok (najlepszy strzelec), Daniela Pytki z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza (najlepszy zawodnik rocznik 2007).

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z turnieju, która znajduje się pod tym linkiem.

źródło: termalica.brukbet.com

31 stycznia 2018

Bramki z turnieju CANPACK Okocimski rocznik 2007 oraz 2008

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video z turniejów CANPACK Okocimski Brzesko, które odbyły się w miniony weekend kiedy to swoje spotkania rozgrywali zawodnicy z rocznika 2008 oraz 2007. W materiale przedstawione są wszystkie bramki zdobyte przez chłopców z naszej Akademii oraz gole, które padły w meczu finałowym z rocznika 2007. Autorem nagrań jest Rufin Wójtowicz.

Bramki AP CANPACK Okocimski Brzesko – rocznik 2007

Bramki AP CANPACK Okocimski Brzesko – rocznik 2008

Bramki z meczu finałowego AS Elita Brzesko – SPEC Stal Łańcut 2:1

 

17 grudnia 2017

Materiał wideo z otwarcia Akademii Piłkarskiej

Dzięki uprzejmości tarnowskiej telewizji prezentujemy krótki materiał video z oficjalnego otwarcia Akademii Piłkarskiej CANPACK Okocimski. W materiale zaprezentowano wypowiedzi wiceprezesa ds sportowych klubu Marcina Jurkiewicza, koordynatora do sprawa młodzieży Radosława Jacka oraz młodych zawodników.

Materiał video dostępny pod tym linkiem.

11 listopada 2017

Bramki z meczu CANPACK Okocimski – Naprzód Sobolów

Zapraszamy do obejrzenia bramek Sergiusza Kosteckiego, Michała Zydronia oraz Tomasza Gałki, którzy wpisali się na listę strzelców podczas sobotniego meczu z Naprzodem Sobolów. Autorem nagrań jest Piotr Kościółek oraz Dawid Zachara.

Bramka Sergiusza Kosteckiego 2:0

Bramka Sergiusza Kosteckiego 2:0

Bramka Michała Zydronia 3:0

Bramka Tomasza Gałki 4:0