7 września 2021

Bramki z niedzielnego meczu

Przedstawiamy sytuację po których padły bramki w niedzielnym meczu pomiędzy Lubań Maniowy, a Okocimskim Brzesko. Niedzielne spotkanie zakończyło się wynikiem 4:0 dla gospodarzy. Autorem nagrań jest Piotr Kościółek.

27 sierpnia 2021

Bramki z środowego meczu

Przedstawiamy bramki jakie padły w środowym meczu przeciwko Skalnik Kamionka Wielka. Do bramki rywali trafiali Mateusz Cięciwa oraz Dariusz Sosnowski. Autorem nagrania jest Piotr Kościołek.

17 sierpnia 2021

Bramki z meczu juniorów starszych

Juniorzy starsi w niedziele rozegrali swój pierwszy mecz ligowy w Małopolskiej I Lidze, rywalizując na własnym terenie z Dunajcem Nowy Sącz. Spotkanie ostatecznie zakończyło się porażką zawodników z Brzeska, którzy przegrali 1:2. Przedstawiamy bramki jakie padły w niedzielnym spotkaniu.

9 sierpnia 2021

Bramki z sobotniego meczu

Przedstawiamy gole, jakie padły w sobotnim meczu przeciwko Jarmuta Szczawnica. Przypomnijmy, że do bramki gospodarzy trafił najpierw Sebastian Klimczyk oraz Dawid Lizak. Autorem nagrania jest Piotr Kościołek.

16 maja 2021

Bramki z sobotniego meczu

Zapraszamy do obejrzenia zapisu video, w którym zobaczyć można jak padły bramki w meczu pomiędzy CANPACK Okocimski Brzesko, a Skalnik Kamionka Wielka. Autorem nagrania jest Piotr Kościółek.