4 czerwca 2017

Trenerzy po meczu

Marcin Manelski (Okocimski KS): – Gratuluje trenerowi awansu do wyższej ligi, zrobili to zasłużenie. My niestety zbyt dużo meczy remisowaliśmy i przykład dzisiejszego meczy gdzie optyczną przewagę miał zespół gospodarzy. Stworzyli dwie, trzy sytuacje. U nas bardzo dobrze spisał się za to 16-letni bramkarz Mikołaj Uryga.
Cel uświęca środki chcieliśmy zdobyć punkt, a mogliśmy zgarnąć całą pulę. Szanuje ten punkt, jednak szkoda bo niewykorzystany rzut karny boli tym bardziej w 90 minucie.
Mamy bardzo młody zespół w większości są to 17-18 latkowie podparci dwoma starszymi zawodnikami. Zespół Polanu jest troszkę doświadczony dlatego lepiej operował piłką. Stawiamy na młodzież i tego był efekt. Musimy być cierpliwi i może wtedy przyjdą lepsze czas dla Okocimskiego.

Piotr Brożek (Polan): – Wiadomo, że w tabeli jest już wszystko poukładane. Jeżeli chodzi o nasz awans to już wcześniej sobie go zapewniliśmy, jednak motywuje chłopaków do tego by grać do końca bo jak przystało na mistrza pasuje wygrać z Okocimskim. Pierwsza połowa była w pewnym sensie badaniem siebie. Nie odkrywaliśmy się, ale mieliśmy optyczną przewagę.
W drugiej połowie przesunęliśmy się troszeczkę wyżej, były wtedy sytuacje jednak bramkarz Okocimskiego staną na wysokości zadania, który wybronił parę piłek. W końcówce jednak to mogliśmy to spotkanie przegrać bo goście mieli rzut karny, którego na szczęście nie wykorzystali.
Przydałoby się do naszego składu troszkę dokoptować świeżej krwi, bo bez tego się nie obejdzie. Jest tu trochę starszych zawodników, którzy starają się grać na tyle ile mogą. Wiadomo, że IV ligo to już wyższy szczebel. Prezes klubu musi stanąć na wysokości zadania żeby doszło do nas paru nowych zawodników.
Wywalczyliśmy awans w górę poszły szampany, ale na takie świętowanie przyjdzie czas dopiero po ostatnim meczu.

źródło: tarnowska.tv