Sztab szkoleniowy

Mateusz Pawłowicz

Trener:
Seniorzy (IV liga gr. wschodnia)
Data urodzenia:
xx/xx/xxxx
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Garbarnia Kraków
Kariera trenerska:

W Okocimskim od:
2021

Kamil Król

Trener:
Druga drużyna (Brzeska „B” klasa)
Data urodzenia:
02/07/1987
Kariera piłkarska:
BKS Bochnia, Strażak Chodenice, MOSiR Bochnia, Raba Książnice
Kariera trenerska:
Szreniawa Nowy Wiśnicz, Macierz Lipnica Murowana, Płomień Limanowa, Raba Książnice, Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
2018

Tomasz Rogóż

Trener:
Juniorzy młodsi (Tarnowska I Liga juniorów młodszych)
Data urodzenia:
xx/xx/xxx
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:

Arkadiusz Śliwa

Trener:
Trampkarze (Orlik 2011)
Data urodzenia:
19/08/1974
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, BKS Bochnia, Macierz Lipnica Murowana, Victoria Słomka, Pagen Gnojnik
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko (juniorzy), Victoria Słomka, Pagen Gnojnik, AS Elita Brzesko, Iskra Łęki, Olimpia Kąty, Iskra-Strażak II Szczepanów
W Okocimskim od:

2020

Marek Małysa

Trener:
Trampkarze (Trampkarz II, Trampkarz III)
Data urodzenia:
26/08/1980
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Orzeł Dębno, Iskra Łęki, Sokoł Borzęcin, Sokół Maszkienice, Kłos Łysa Góra, Korona Niedzieliska
Kariera trenerska:
Sokół Borzęcin, Sokół Maszkienice, Kłos Łysa Góra, Korona Niedzieliska, Okocimski Brzesko (drużyny naborowe oraz młodzieżowe), trener Kadry MZPN (rocznik 2008 oraz 2005)
W Okocimskim od:
1999

Michał Kulig

Trener:
Młodzik 2010
Data urodzenia:
13/01/1989
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
Kariera trenerska:
Jadowniczanka Jadowniki (juniorzy), Jastrząb Łoniowa(dzieci), Gryf Chronów (dzieci), Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
2017/2018

Mateusz Wawryka

Trener:
Trampkarze (Małopolska II Liga Trampkarzy)
Data urodzenia:
xx/xx/xxxx
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Sokół Borzęcin, Olimpia Bucze
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
—–

Konrad Kołodziej

Trener:
Żak 2013
Data urodzenia:
11/06/1994
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
2016

Sergiusz Kostecki

Trener:
Żak 2014
Data urodzenia:
17/01/1987
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Unia Tarnów, Sokół Borzęcin
Kariera trenerska:
W Okocimskim od:
2017

Paweł Duda

Trener:
Sekcja dziewczęca, młodziki, orliki
Data urodzenia:
20/02/1989
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki, Olimpia Bucze
Kariera trenerska:
W Okocimskim od:
2020

Aleksander Kozioł

Trener bramkarzy
Aleksander Kozioł

Trener:

Bramkarze
Data urodzenia:
13/02/1992
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, MSP Szamotuły, Polonia Nowy Tomyśl, Lubuszanin Trzcianka, Lech II Poznań, Pelikan Łowicz, RKS Garbarnia Kraków
Kariera trenerska:
BKS Bochnia, AP 21 Kraków
W Okocimskim od:
2016

Tomasz Liput

Trener:
Przygotowanie motoryczne
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:
2020