Sztab szkoleniowy

Sebastian Sępek

Trener:
Seniorzy (IV liga Małopolska)
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
Kariera trenerska:
Metal Tarnów (juniorzy), AP Unia Tarnów, KS Radlna, Iskra Tarnów, Podgórze Pleśna, Jadowniczanka Jadowniki.
W Okocimskim od:
2022

Kamil Król

Trener:
Druga drużyna (Brzeska „A” klasa)
Data urodzenia:
02/07/1987
Kariera piłkarska:
BKS Bochnia, Strażak Chodenice, MOSiR Bochnia, Raba Książnice
Kariera trenerska:
Błyskawica Proszówki, Szreniawa Nowy Wiśnicz, Macierz Lipnica Murowana, Płomień Limanowa, Raba Książnice, Okocimski Brzesko, Wisła Kraków
W Okocimskim od:
2018

Sebastian Klimczyk

Trener:
Młodzik 2010, Koordynator Akademii Piłkarskiej
Data urodzenia:
09/05/1995
Kariera piłkarska:
Górnik Wieliczka, Cracovia Kraków, Beskid Andrychów, Dziecanovia Dziekanowice, Sokół Chorągwica, Okocimski Brzesko
Kariera trenerska:
AP Wieliczka, Górnik Wieliczka – grupy młodzieżowe, Sokół Chorągwica
W Okocimskim od:
2022

Tomasz Rogóż

Trener:
Juniorzy młodsi (Małopolska I Liga juniorów młodszych), Skrzat 2018
Data urodzenia:
03/06/1978
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki, Sokół Maszkienice, Strażak Mokrzyska
Kariera trenerska:
Sokół Maszkienice, Strażak Mokrzyska, Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
W Okocimskim od:
2012

Arkadiusz Śliwa

Trener:
Trampkarze (Młodzik 2011)
Data urodzenia:
19/08/1974
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, BKS Bochnia, Macierz Lipnica Murowana, Victoria Słomka, Pagen Gnojnik
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko (juniorzy), Victoria Słomka, Pagen Gnojnik, AS Elita Brzesko, Iskra Łęki, Olimpia Kąty, Iskra-Strażak II Szczepanów
W Okocimskim od:

2020

Marek Małysa

Trener:
Trampkarze 2008
Data urodzenia:
26/08/1980
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Orzeł Dębno, Iskra Łęki, Sokoł Borzęcin, Sokół Maszkienice, Kłos Łysa Góra, Korona Niedzieliska
Kariera trenerska:
Sokół Borzęcin, Sokół Maszkienice, Kłos Łysa Góra, Korona Niedzieliska, Okocimski Brzesko (drużyny naborowe oraz młodzieżowe), trener Kadry MZPN (rocznik 2008 oraz 2005)
W Okocimskim od:
1999

Michał Kulig

Trener:
Żak 2015
Data urodzenia:
13/01/1989
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki
Kariera trenerska:
Jadowniczanka Jadowniki (juniorzy), Jastrząb Łoniowa(dzieci), Gryf Chronów (dzieci), Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
2017/2018

Mateusz Wawryka

Trener:
Młodzik 2010
Data urodzenia:
08/06/1987
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Sokół Borzęcin, Olimpia Bucze
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
—–

Konrad Kołodziej

Trener:
Orlik 2013
Data urodzenia:
11/06/1994
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, LKS Poręba Spytkowska
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
2016

Sergiusz Kostecki

Trener:
Żak II 2014
Data urodzenia:
17/01/1987
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Unia Tarnów, Sokół Borzęcin
Kariera trenerska:
W Okocimskim od:
2017

Paweł Duda

Trener:
Sekcja dziewczęca
Data urodzenia:
20/02/1989
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Jadowniczanka Jadowniki, Olimpia Bucze
Kariera trenerska:
W Okocimskim od:
2020

Jarosław Palej

Trener:
Trener bramkarzy
Data urodzenia:
01/11/1976
Kariera piłkarska:
Victoria Bielcza, Pogoń Biadoliny Radłowskie, Jadowniczanka Jadowniki, Unia Tarnów, Okocimski Brzesko, Tuchovia Tuchów,  Sokół Maszkienice, Skogbygda IF, Iskra Łęki.
Kariera trenerska:
Sokół Borzęcin
W Okocimskim od:
2022

Natalia Serafin

Trener:
Skrzat 216/2017
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:
—-

Janusz Piątek

Trener:
Trampkarz 2009
Data urodzenia:
17/08/1984
Kariera piłkarska:
MOSiR Bochnia, BKS Bochnia, FC Acaciass Ville, Szreniawa Nowy Wiśnicz, Jadowniczanka Jadowniki, GKS Drwinia, Watra Białka Tatrzańska, Strażak Mokrzyska
Kariera trenerska:
MOSiR Bochnia, BKS Bochnia, BSF Bochnia, GKS Drwinia, Watra Białka Tatrzańska, Strażak Mokrzyska

Arkadiusz Gemza – asystent

Trener:
Młodzik 2011
Data urodzenia:
14/02/1997
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko (juniorzy), BTS Brzesko (juniorzy), Pagen Gnojnik
Kariera trenerska:
Pagen Gnojnik (grupy juniorskie)
W Okocimskim od:
2022

Mateusz Krokosz

Trener:
Orlik 2012
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:
—-

Arkadiusz Goryczka – asystent

Trener:
Orlik 2012
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:
2022

Jan Kargul

Trener:
Orlik II 2013
Data urodzenia:
03/09/1980
Kariera piłkarska:
Błękitni Sterkowiec, Sokół Maszkienice, Pogoń Biadoliny Radłowskie, Victoria Bielcza, Start 77 Biadoliny Szlacheckie, Grom Sufczyn
Kariera trenerska:
Pogoń Biadoliny Radłowskie, Victoria Bielcza, Start 77 Biadoliny Szlacheckie,  Dunajec Zakliczyn (juniorzy), Sokół Maszkienice, Sokół II Maszkienice/Iskra Łęki, Grom Sufczyn, Okocimski Brzesko
W Okocimskim od:
2021

Rafał Hebda – asystent

Trener:
Orlik II 2013
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:
—-

Kamil Konstanty – asystent

Trener:
Skrzat 216/2017
Data urodzenia:
–/–/—
Kariera piłkarska:
—-
Kariera trenerska:
—-
W Okocimskim od:
—-

Jakub Baran

Trener:
Żak II 2014
Data urodzenia:
20/03/1995
Kariera piłkarska:
Okocimski Brzesko, Rylovia Rylowa, GKS Drwinia
Kariera trenerska:
Okocimski Brzesko (grupy młodzieżowe)
W Okocimskim od:
2022