28 września 2017

Seniorzy chcą podtrzymać serię zwycięstw

Po ubiegłotygodniowej przerwie spowodowanej niekorzystną aurą zespół CANPACK Okocimskiego wraca do walki o ligowe punkty. Podopieczni Rafała Polichta w meczu 8 kolejki rywalizować będą z Radłovią Radłów. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 16:00 na stadionie miejskim przy ul. Okocimskiej 34 w Brzesku.

Zespół z Radłowa po 7 kolejkach ma na swoim koncie osiem puntów co pozwala mu na zajęcie 10 miejsca w ligowej tabeli. W ostatniej kolejce podopieczni Krzysztofa Paleja podzielili się punktami z Olimpią Bucze remisując 2:2. Najwięcej bramek w zespole Radłovii ma trójka zawodników: Dominik Gąsawski, Norbert Nasiadka oraz Bartłomiej Padło, którzy zdobyli po dwa gole.
Zawodnikom Radłovii zdecydowanie lepiej gra się na własnym stadionie. W rozegranych dotychczas trzech spotkaniach „biało-niebiescy” nie ponieśli jeszcze porażki zdobywając przy tym siedem punktów. Znacznie gorzej jest w spotkaniach wyjazdowych, w których Radłovia nie zdołała jeszcze wygrać, zdobywając zaledwie jeden punkt. Nie najlepiej wygląda również bilans bramkowy, który wynosi 5:13.

Ostatnie spotkania Radłovii Radłów:
Olimpia Bucze – Radłovia Radłów 2:2
Radłovia Radłów – Orzeł Dębno 1:0
Radłovia Radłów – Sokół Borzęcin 3:0

Zespół CANPACK Okocimskiego po ubiegłotygodniowej przerwie z niecierpliwością wyczekuje sobotniego spotkania. Zawodnicy za wszelką ceną będą chcieli podtrzymać znakomitą passę meczów bez porażki, która trwa od początku sezonu. W tym czasie zespół uzbierał na swoim koncie 16 punktów, co pozwala na zajęcie fotela lidera. Zespół z Brzeska jest również jedyną drużyną, która nie poniosła porażki w obecnym sezonie.
Warto zaznaczyć, że CANPACK Okocimski od pięciu spotkań nie stracił również żadnej bramki, a jedyny zespół któremu udała się ta sztuka to ekipa Rylovii Rylowa, z która w pierwszej kolejce „Piwosze” zremisowali 2:2.