5 sierpnia 2011

"Scenariusz powtórzył się…"

Prezentujemy wypowiedzi po spotkaniu pucharowym z Pelikanem Łowicz. Przypomnijmy, że Okocimski KS Brzesko wygrał  1:0 po bramce z rzutu karnego Tomasza Ogara, awansując do I rundy Pucharu Polski, gdzie „Piwoszom” przyjdzie zmierzyć się z pierwszoligowym Górnikiem Polkowice.   Ze strzelcem bramki oraz trenerami rozmawiał  Grzegorz Golec z Radia RDN Małopolska.

Pomeczowe wypowiedzi:

Scenariusz  powtórzył się z ostatniego meczu ligowego, też musiałem wejść w pierwszej połowie. Czułem się dobrze, podszedłem do karnego, uderzyłem i wpadło powiedział Tomasz Ogar

Porażka na pewno boli, ale z gry swojego zespołu jestem zadowolony. Jeśli wykorzystalibyśmy te sytuacje, które mieliśmy, ten mecz mógłby zupełnie inaczej się zakończyć. Frajersko niewykorzystane sytuacje oraz głupota jeśli chodzi o rzut karny spowodowały to, że drużyna Okocimskiego wygrała to spotkanie – podsumował trener gości, Rafał Wilk

Myśmy próbowali wielu wariantów, stwarzaliśmy te sytuacje, nie wykorzystywaliśmy ich. Konsekwentnie graliśmy piłką. W drugiej połowie ta piłka płynnie chodziła, jeszcze parę takich zagrań było niechlujnych, ale nad tym też trzeba popracować. Cieszę się, że ci zawodnicy co mniej grali dotychczas, wytrzymali to spotkanie i spełnili swoje zadania. – ocenił postawę zawodników trener OKS, Krzysztof Łętocha.