21 lutego 2015

Piorunująca końcówka Piwoszy

W swoim przedostatnim meczu sparingowym przed rundą wiosenną piłkarze Can-Pack Okocimskiego pokonali na wyjeździe lidera I ligi, ekipę Termaliki Bruk-Bet Nieciecza 2:1. Obie bramki dla „Piwoszy” padły w samej końcówce. Najpierw do wyrównania doprowadził w 87 minucie powracający po kontuzji Paweł Pyciak, a chwilę później zwycięstwo po pięknym strzale z rzutu wolnego zapewnił brzeszczanom Michał Guja.

termalica_oks_sparing_1415_1
W akcji zdobywca zwycięskiego gola Michał Guja / Fot. Grzegorz Golec

Termalica Bruk-Bet Nieciecza – Can-Pack Okocimski KS Brzesko 1:2 (1:0)

Bramki: Dawid Sołdecki 29 – Paweł Pyciak 87, Michał Guja 90.

Termalica: Sebastian Nowak – Peter Maslo, Jakub Czerwiński, Bartosz Kopacz, Dariusz Jarecki – Kamil Włodyka, Dawid Sołdecki, Dalibor Pleva, Dawid Plizga, Jakub Biskup – Adrian Paluchowski. W II połowie grali także: Patryk Fryc, Krzysztof Kaczmarczyk, Mateusz Janeczko, Emil Drozdowicz, Adrian Chomiuk, Szczepan Kogut.

Can-Pack Okocimski: I połowa: Rafał Mazur – Mateusz Wawryka, Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk – Patryk Bryła, Taras Jaworśkyj, Arkadiusz Ryś, Wojciech Wojcieszyński, Kamil Białkowski – Jurij Hłuszko.

II połowa: Aleksander Kozioł – Mateusz Wawryka (73 Jakub Baran), Radosław Jacek, Arkadiusz Garzeł, Mateusz Kasprzyk (68 Aleksander Ślęczka) – Sylwester Tokarz, Patryk Bryła (62 Michał Guja), Taras Jaworśkyj (62 Wojciech Dziadzio), Arkadiusz Lewiński, Kamil Białkowski (78 Paweł Pyciak) – Jurij Hłuszko (57 Sani Goringo Abubakar).

źródło: własne / 90minut.pl