Oldboje

W górnym rzędzie od lewej: Artur Prokop, Artur Legutko, Tomasz Kozieł, Robert Sakowicz, Tomasz Mikuliński, Ireneusz Salamon, Sebastian Sacha.
W dolnym rzędzie od lewej: Bogdan Kukułka, Stanisław Kostrzewa, Mateusz Kostecki, Tomasz Sukiennik, Witold Gorczyca. Fot. Marek Duda

Bramkarz: Mateusz Kostecki (25.05.1985).

Zawodnicy z pola: Ireneusz Salamon (06.03.1962), Mariusz Marek (05.04.1969), Tomasz Mikuliński (19.11.1971), Daniel Kotarba (29.10.82), Artur Legutko (10.09.1972), Artur Prokop (18.12.1972), Leszek Kraczkiewicz (11.02.1966), Robert Sakowicz (25.10.1972), Sebastian Sacha (29.09.1974), Piotr Rojkowicz (06.09.1980), Stanisław Kostrzewa (16.09.1966), Andrzej Kozub (01.07.1961), Rafał Seidler (06.09.1980), Tomasz Kozieł (15.07.1977), Bogdan Kukułka (20.09.1977), Szczepan Smoleń (13.10.1978), Witold Gorczyca (25.05.1972), Tomasz Żak (31.12.1978), Tomasz Sukiennik (03.06.1980), Rafał Policht (28.02.1974).

Kierownik drużyny: Ireneusz Salamon.

data rozgrywki mecz wynik strzelcy dla Okocimskiego/miejsce rozegrania
01.04.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 1 Wieczor-Team Dąbrowa Tarnowska – Okocimski 4:8 Tomasz Mikuliński x4
Witold Gorczyca x3
Ireneusz Salamon
15.04.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 2 Okocimski – Young Boys 16:4 Tomasz Kozieł x4
Ireneusz Salamon x3
Mariusz Marek x2
Rafał Policht x2
Tomasz Sukiennik x2
Robert Sakowicz x2
Stanisław Kostrzewa
29.04.2016
godz. 19:00
OLO, Kolejka 3 BKS Bochnia – Okocimski 6:5 Tomasz Kozieł
Tomasz Mikuliński
Daniel Kotarba
Witold Gorczyca
Stanisław Kostrzewa
06.05.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 4 Okocimski – Wietrzychowice 14:3 Artur Legutko
Robert Sakowicz
Mariusz Marek x4
Daniel Kotarba
Tomasz Mikuliński
Rafał Policht x2
Tomasz Sukiennik
Stanisław Kostrzewa x4
24.05.2016
godz. 19:30
OLO, Kolejka 5 Juniorzy Lisia Góra – Okocimski 5:11 Tomasz Kozieł x4
Tomasz Mikuliński x2
Sebastian Sacha
Bogdan Kukułka
Stanisław Kostrzewa
Witold Gorczyca
Ireneusz Salamon
27.05.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 6 Okocimski – Oldboje 35+ Radłów 17:1 Tomasz Kozieł x6
Tomasz Mikuliński
Szczepan Smoleń x5
Sebastian Sacha
Stanisław Kostrzewa x3
Ireneusz Salamon
06.06.2016
godz. 20:30
OLO, Kolejka 7 Gdovia Gdów – Okocimski 5:5 Bogdan Kukułka
Tomasz Kozieł
Tomasz Mikuliński
Szczepan Smoleń x2
17.06.2016 OLO, Kolejka 8 pauza
24.06.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 9 Okocimski – Dinozaury Lisa Góra 10:1 Daniel Kotarba x4
Tomasz Kozieł
Szczepan Smoleń
Tomasz Mikuliński
Tomasz Sukiennik
Tomasz Żak
Stanisław Kostrzewa
24.10.2016
godz. 20:15
OLO, Kolejka 10 Okocimski – Wieczor-Team Dąbrowa Tarnowska 7:5 Sebastian Sacha
Daniel Kotarba x2
Tomasz Kozieł
Robert Sakowicz
Tomasz Sukiennik
Rafał Policht
30.09.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 11 Young Boys Szynwałd – Okocimski 2:10 Trafienie samobójcze
Bogdan Kukułka x2
Tomasz Kozieł x4
Stanisław Kostrzewa x2
Witold Gorczyca
16.09.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 12 Okocimski – BKS Bochnia 16:6 Daniel Kotarba x2
Tomasz Kozieł x6
Rafał Policht x3
Tomasz Mikuliński x2
Tomasz Sukiennik
Stanisław Kostrzewa
trafienie samobójcze
23.09.2016
godz. 19:30
OLO, Kolejka 13 Wietrzychowice – Okocimski 3:14 Artur Legutko
Tomasz Kozieł x4
Stanisław Kostrzewa x2
Witold Gorczyca
Daniel Kotarba x2
Tomasz Sukiennik x2
Sebastian Sacha x2
07.10.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 14 Okocimski – Juniorzy Lisia Góra 5:4 Tomasz Mikuliński
Stanisław Kostrzewa
Tomasz Kozieł
Bogdan Kukułka
Tomasz Sukiennik
14.10.2016
godz. 19:30
OLO, Kolejka 15 Oldboje 35+ Radłów – Okocimski 1:14 Ireneusz Salamon
Witold Gorczyca
Sebastian Sacha
Stanisław Kostrzewa
Tomasz Sukiennik
Bogdan Kukułka x3
Tomasz Kozieł x6
21.10.2016
godz. 20:00
OLO, Kolejka 16 Okocimski – Gdovia Gdów 6:5 Tomasz Kozieł x3
Daniel Kotarba
Tomasz Mikuliński
Stanisław Kostrzewa
28.10.2016 OLO, Kolejka 17 pauza
04.11.2016
godz. 19:30
OLO, Kolejka 18 Dinozaury Lisa Góra – Okocimski 13:14 Tomasz Kozieł x9
Ireneusz Salamon
Bogdan Kukułka x3
Witold Gorczyca

 

Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Okocimski Brzesko 16 43 172 – 68 14 1 1
2
Wieczor-Team 15 35 138 – 83 11 2 2
3
BKS Bochnia 15 34 126 – 80 11 1 3
4
Juniorzy Lisia Góra 16 27 118 – 93 9 0 7
5
Gdovia Gdów 16 24 79 – 74 7 3 6
6
Dinozaury Lisia Góra 16 16 96 – 128 5 1 10
7
Young Boys Szynwałd 15 15 87 – 121 5 0 10
8
Wietrzychowice 16 8 52 – 129 2 2 12
9
Oldboye 35+ Radłów 15 3 47 – 139 1 0 14