Młodzież: Młodziki nadal niepokonane

Podziałem punktów zakończyło się spotkanie juniorów starszych, którzy zremisowali z Ciężkowanianką Ciężkowice 3:3. Autorami bramek dla „Piwoszy” byli: Mateusz Poradowski oraz dwukrotnie Łukasz Kołodziej. Podopieczni Tomasza Rogóża kończyli spotkanie w osłabieniu, gdyż swoją drugą żółtą kartkę w meczu obejrzał Łukasz Zagórowski.

Porażki doznali natomiast trampkarze Okocimskiego, którzy ulegli Czarnym Kobyle 2:4. Bramki dla „biało-zielonych” strzelali: Damian Boroń oraz Bartłomiej Sławek. Bezbramkowo zakończyło się spotkanie młodzików, którzy zremisowali z rówieśnikami z Drwini 0:0, lecz nadal pozostają niepokonani i prowadzą w tabeli.

I liga Juniorów Starszych:
Ciężkowianka Ciężkowice – Okocimski KS Brzesko 3:3
Bramki: Łukasz Kołodziej x2, Mateusz Poradowski.

Okocimski KS: Tomasz Jagiełka, Mateusz Brzyk (87′ Wojciech Fidelus), Kacper Kmiecik, Łukasz Kołodziej, Alex Lis (70′ Bartosz Kotra), Radosław Pietrzyk (55′ Kacper Jaworski), Konrad Poliszak (27′ Jakub Mendel), Mateusz Poradowski, Dariusz Salamon (55′ Kamil Chruściel), Artur Wardecki, Łukasz Zagórowski.

Żółte kartki: Łukasz Zagórowski, Łukasz Kołodziej, Alex Lis.
Czerwona kartka: Łukasz Zagórowski.

I liga Trampkarzy:
Czarni Kobyle – Okocimski KS Brzesko 4:2
Bramki dla Okocimskiego: Damian Boroń, Bartłomiej Sławek.

Okocimski KS: Kacper Smaluch, Damian Boroń, Jakub Cebula, Mateusz Cięciwa, Karol Grzywacz, Bartłomiej Martyka, Bartłomiej Sławek, Miłosz Smulski, Igor Świerczek, Kacper Zelek, Jakub Żurawski oraz Wiktor Gnyla, Bartosz Guzek.

I liga Młodzików:
GKS Drwinia – Okocimski KS I Brzesko 0:0

Okocimski KS: Piotr Zagórowski – Krystian Bielak, Jakub Gryga, Marcel Kubala, Szymon Mida, Michał Siudut, Adrian Smaluch, Hubert Smulski, Filip Zaczyński, Kacper Klimek, Konrad Augustyn, Kamil Marecik, Eryk Policht, Dawid Poliszak, Paweł Put, Igor Uryga, Hubert Sowa.

II liga Młodzików:
Iva Iwkowa – Okocimski KS II Brzesko 0:4
Bramki:
Paweł Put, Dawid Poliszak, Marcel Kubala (dwie).

Okocimski KS II: Pasula Kacper, Augustyn Konrad, Majda Kacper, Barnaś Dawid, Gadowski Krzysztof, Ratajczak Dawid, Poliszak Dawid, Kubala Marcel, Klimek Kacper, Put Paweł, Sowa Hubert.