Juniorzy starsi

juniorzys2016
W górnym rzędzie od lewej: Tadeusz Kotra, Kacper Kmiecik, Kamil Chruściel, Łukasz Kołodziej, Łukasz Zagórowski, Jakub Kurek, Mikołaj Uryga, Tomasz Jagiełka, Mateusz Poradowski, Artur Wardecki, Tomasz Rogóż (trener).
W dolnym rzędzie od lewej: Bartosz Kotra, Konrad Poliszak, Alex Lis, Radosław Pietrzyk, Bartłomiej Damasiewicz, Jakub Mendel, Krzysztof Kornaś, Mateusz Brzyk, Dariusz Salamon.

Kadra:

Bramkarze: Tomasz Jagiełka (1999), Jakub Kurek (2001), Nikodem Śnieg (2000), Mikołaj Uryga (2001).
Obrońcy: Wojciech Fidelus (2001), Tadeusz Kotra (1999), Jakub Mendel (2001), Konrad Poliszak (2001), Dariusz Salamon (1999), Jakub Seidler (2000), Artur Wardecki (1999), Łukasz Zagórowski (2000).
Pomocnicy: Mateusz Brzyk (2001), Kamil Chruściel (1999), Bartłomiej Damasiewicz (2001), Kacper Gwoździkowski (1999), Kacper Jaworski (1998), Nikodem Kluska (2000), Łukasz Kołodziej (1999), Bartosz Kotra (2001), Alex Lis (1999), Radosław Pietrzyk (2001), Mateusz Poradowski (1999), Wiktor Zelek (2000).
Napastnicy: Kacper Kmiecik (2001), Krzysztof Kornaś (2001), Dawid Lizak (1999), Sebastian Musiał (2001).

Trener: Tomasz Rogóż, tel: 600 927 341

data rozgrywki mecz wynik strzelcy dla Okocimskiego
24.08.2016
godz. 17:00
I liga okr., Kolejka 1 Olimpia Wojnicz – Okocimski 3:2 Łukasz Kołodziej
Dawid Lizak
28.08.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 2 Bocheński KS – Okocimski 5:4 Łukasz Zagórowski,
Radosław Pietrzyk
Mateusz Poradowski (dwie)
03.09.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 3 Okocimski – LUKS Skrzyszów 3:0 (wo)
07.09.2016
godz. 17:00
I liga okr., Kolejka 4 GOSIR-NOVI Rzezawianka – Okocimski 0:4 Dawid Lizak
Mateusz Poradowski
Kamil Chruściel
Mateusz Brzyk
10.09.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 5 Okocimski – Czarni Kobyle 3:0 (wo)
17.09.2016
godz. 14:00
I liga okr., Kolejka 6 Ciężkowianka Ciężkowice – Okocimski 3:3 Łukasz Kołodziej (dwie)
Mateusz Poradowski
24.09.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 7 Okocimski – Brzoza Brzezówka 3:0 Alex Lis
Mateusz Poradowski (dwie)
01.10.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 8 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – Okocimski 1:2 Kacper Kmiecik
Dawid Lizak
08.10.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 9 Okocimski – Victoria Koszyce Małe 3:3 Dawid Lizak (dwie)
Mateusz Brzyk
16.10.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 10 Unia Tarnów – Okocimski 1:0
22.10.2016
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 11 Okocimski – Tarnovia Tarnów 0:4
29.10.2016
godz. 10:30
I liga okr., Kolejka 12 Polan Żabno – Okocimski 1:4 Jakub Mendel
Dawid Lizak (trzy)
05.11.2016
godz. 10:00
 I liga okr., Kolejka 13 Okocimski – Orzeł Lisia Góra 2:3 Dawid Lizak (dwie)
25.03.2017
godz. 10:00
I liga okr., Kolejka 14 Okocimski – Olimpia Wojnicz 5:1 Filip Ząbkowski (dwie)
Krzysztof Kornaś
Kamil Sojka
Jakub Seidler
02.04.2017
godz. 11:00
 I liga okr., Kolejka 15 Okocimski – Bocheński KS 2:2 Tomasz Florek
Filip Ząbkowski
08.04.2017
godz. 10:30
I liga okr., Kolejka 16 LUKS Skrzyszów – Okocimski 2:1 Tadeusz Kotra
22.04.2017
godz. 10:00
 I liga okr., Kolejka 17 Okocimski – GOSIR-NOVI Rzezawianka 6:3 Krzysztof Kornaś
Filip Ząbkowski
Alex Lis
Sebastian Musiał
Jakub Mendel
29.04.2017
godz. 16:00
I liga okr., Kolejka 18 Czarni Kobyle – Okocimski :
03.05.2017
godz. 11:00
 I liga okr., Kolejka 19 Okocimski – Ciężkowianka Ciężkowice :
07.05.2017
godz. 11:00
I liga okr., Kolejka 20 Brzoza Brzezówka – Okocimski :
13.05.2017
godz. 10:00
 I liga okr., Kolejka 21 Okocimski – WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz :
21.05.2017
godz. 11:00
I liga okr., Kolejka 22 Victoria Koszyce Małe – Okocimski :
27.05.2017
godz. 10:00
 I liga okr., Kolejka 23 Okocimski – Unia Tarnów :
03.06.2017
godz. 13:30
I liga okr., Kolejka 24 Tarnovia Tarnów – Okocimski :
10.06.2017
godz. 10:00
 I liga okr., Kolejka 25 Okocimski – Polan Żabno :
13.06.2017
godz. 18:00
I liga okr., Kolejka 26 Orzeł Lisia Góra – Okocimski :

Klasyfikacja strzelców: 10 – Dawid Lizak, 6 – Mateusz Poradowski, 4 – Filip Ząbkowski, 3 – Łukasz Kołodziej, 2 – Jakub Mendel, Alex Lis, Krzysztof Kornaś, Mateusz Brzyk, 1 – Kamil Chruściel, Kacper Kmiecik, Radosław Pietrzyk, Jakub Seidler, Kamil Sojka, Łukasz Zagórowski, Tomasz Florek, Tadeusz Kotra, Sebastian Musiał.

DRUŻYNY MECZE WYGRANE REMIS PORAŻKA BRAMKI PUNKTY