21 września 2017

Akademia: Wysoka wygrana juniorów starszych

Wysokie zwycięstwo odnieśli juniorzy starsi, którzy w meczu 8. kolejki podejmowali Olimpię Wojnicz. Mimo fatalnych warunków pogodowych jakie panowały podczas spotkania, lepiej odnaleźli się w nich zawodnicy AP CANPACK Okocimskiego, którzy już w pierwszej połowie zdążyli strzelić rywalom 6 bramek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 9:1. Dobrą skutecznością w tym spotkaniu popisała się trójka zawodników: Dawid Lizak, Radosław Pietrzyk oraz Mateusz Poradowski – zdobyli po dwie bramki. Natomiast po jednym trafieniu dołożyli: Arkadiusz Goryczka, Kacper Kmiecik oraz Konrad Poliszak.

Zawodnicy Tomasza Rogóża po 8. kolejkach zajmują wysokie trzecie miejsce w tabeli mając na swoim koncie 18 punktów. Takim samym dorobkiem mogą pochwalić się również liderujący Polan Żabno oraz druga Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska.

Dawid Lizak zdobył dwie bramki. Fot. Dawid Zachara.

Juniorzy starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – Olimpia Wojnicz 9:1 (6:0)
Bramki dla Okocimskiego: Dawid Lizak x2, Radosław Pietrzyk x2, Mateusz Poradowski x2, Arkadiusz Goryczka, Kacper Kmiecik, Konrad Poliszak.

Okocimski KS: Nikodem Śnieg – Mateusz Czyż, Filip Ząbkowski, Jakub Mendel, Wojciech Fidelus, Arkadiusz Goryczka, Mateusz Brzyk, Radosław Pietrzyk, Wiktor Zelek, Mateusz Poradowski, Dawid Lizak oraz Tomasz Jagiełka, Sebastian Musiał, Bartosz Kotra, Kacper Kmiecik, Konrad Poliszak, Jakub Seidler.

Tomasz Rogóż (trener Okocimskiego): -Bardzo duże brawa dla całej drużyny, że w  tak trudnych warunkach pogodowych potrafili stworzyć ciekawe i obfite w bramki  widowisko. Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja nad zespołem z Wojnicza, po której prowadziliśmy 6:0. W drugiej połowie dołożyliśmy szybko trzy bramki, po których zaczęliśmy grać zbyt indywidualnie co niestety nie przełożyło się na jakość gry. Musimy pamiętać, że piłka nożna to gra zespołowa nie zależnie od wyniku spotkania. Punkty jak i gra dzisiaj bardzo cieszą, ale myślami już jesteśmy przy kolejnym meczu, który czeka nas w najbliższą sobotę.

[Best_Wordpress_Gallery id=”112″ gal_title=”20.09.2017 Juniorzy Starsi – Olimpia Wojnicz”]