27 września 2017

Akademia: Trampkarze starsi z kompletem zwycięstw /FOTO/

Nie zwalniają tempa trampkarze starsi, którzy odnieśli dziś swoje siódme zwycięstwo z rzędu. Tym razem podopieczni Radosława Jacka pewnie pokonali Iskrę Tarnów wygrywając 8:3. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Kacper Ciuruś, który zdobył cztery bramki. O jedno trafienie mniej zaliczył najlepszy strzelec zespołu Mateusz Cięciwa, a jednego gola dołożył Jakub Gryga.

Zespół trampkarzy starszych ma obecnie na swoim koncie komplet zwycięstw i zajmuję drugie miejsce w tabeli. Jednak zawodnicy Akademii mają rozegrane o jedno spotkanie mniej niż lider z Nowego Wiśnicza.

Trampkarze starsi z kompletem zwycięstw. Fot. Dawid Zachara.

Trampkarze starsi (I Liga tarnowska)
AP CANPACK Okocimski KS Brzesko – Iskra Tarnów 8:3
Bramki dla Okocimskiego: Kacper Ciuruś x4, Mateusz Cięciwa x3, Jakub Gryga.

Okocimski KS: Bartłomiej Martyka – Wiktor Gnyla, Bartosz Guzek, Radosław Curyło, Jakub Łoboda, Natan Toroń, Kamil Hebda, Kacper Klimek, Mateusz Cięciwa, Jakub Gryga, Damian Boroń oraz Franciszek Garbień, Kacper Ciuruś, Michał Wójcik, Hubert Sowa, Hubert Smulski, Jan Lewandowski.

Radosław Jacek (trener Okocimskiego): -Nie ukrywam, że dzisiejszy mecz traktowałem, jako główny etap przygotowań do sobotniego meczu z liderem Szreniawą Nowy Wiśnicz. Chciałem przećwiczyć warianty gry pod sobotniego rywala. Oczywiście wynik był bardzo istotny, bo nie możemy gubić punktów z rywalami z dołu tabeli, dlatego cieszę się, że wygraliśmy przekonująco. W drugiej połowie chcieliśmy szybko podwyższyć wynik. Chciałbym zauważyć, że ostatnie 20 minut na boisku przebywali sami zawodnicy z rocznika 2004, dla których będzie to kolejne doświadczenie.

[Best_Wordpress_Gallery id=”113″ gal_title=”27.09.2017 Trampkarze starsi – Iskra Tarnów”]