15 sierpnia 2021

Akademia: Porażka juniorów starszych w pierwszym meczu

W niedzielne przedpołudnie podopieczni trenera Kamila Króla rozpoczęli zmagania w Małopolskiej I lidze Juniorów Starszych. Niestety pierwsze spotkanie nie ułożyło się po myśli zawodników z Brzeska, którzy ulegli rówieśnikom z Nowego Sącza 1:2. Honorowe trafienie dla „biało-zielonych” zanotował z rzutu karnego Oliwier Okas. Z kolei do bramki Jana Larysza trafiali: Dominik Górak oraz wprowadzony w drugiej połowie Konrad Kwit, który ustalił wynik meczu w doliczonym czasie gry.

Ponadto zespół z Brzeska od 88 minuty kontynuował grę w dziesięciu, gdyż swoją drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną ujrzał Radosław Curyło.